Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

remélem nem piros :rolleyes:

:mellow: :unsure: :D :lol: :lol: ;) :D ;) :P :lol: :lol: :P ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ANTIIII!!!!

miJen szinü is??????

Link to comment
Megosztás:

gazdagság van :mellow:

remélem nem piros :rolleyes:

szalonautó vagy rendelős? egyébként meg mindenki tudja, hogy azért csináltad, hogy ne legyél kiutálva innen :lol: :unsure:

Nem az enyim...hanem a Dettié a Skodri helyett...

Már csak a színe nem 100...holnap reggelig kell eldöntetni...két verzió él...piros vagy fekete...

Én rühellem a piros ótókat...ha piros akkor legyen ferrari...de a kis D-nek valahogy mégis jól áll...Bár én még is a feketére szavaztam...

Detti 4 órája telefonál, és gyűjti a szavazatokat... :D

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :mellow: :unsure: :D :lol: :lol: ;) :D ;) :P :lol: :lol: :P ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ANTIIII!!!!

miJen szinü is??????

Hmmmm...én nem tom...én aluttttam... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jártunk ma Ákoséknál...beugrottunk kvézni...erre vettünk egy D Corsat... :rolleyes:

nem találtál aprót az automatához és nem akartak pénzt váltani ? :D

gratula.. :mellow:

Coupe !

anno nem ilyen fényezésről beszéltél hogy javasolták a caravanra ? -megfolyatják vagy mi ilyesmit mondtál...-nem tudom mi ez de teccik :unsure:

DSC03043.JPG

DSC03044.JPG

Link to comment
Megosztás:

Nem az enyim...hanem a Dettié a Skodri helyett...

Már csak a színe nem 100...holnap reggelig kell eldöntetni...két verzió él...piros vagy fekete...

Én rühellem a piros ótókat...ha piros akkor legyen ferrari...de a kis D-nek valahogy mégis jól áll...Bár én még is a feketére szavaztam...

Detti 4 órája telefonál, és gyűjti a szavazatokat... :rolleyes:

Fekete... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Coupe !

anno nem ilyen fényezésről beszéltél hogy javasolták a caravanra ? -megfolyatják vagy mi ilyesmit mondtál...-nem tudom mi ez de teccik :unsure:

http://www.ascona.dk/DSC03043.JPG

http://www.ascona.dk/DSC03044.JPG

Valami ilyesmit.....de nem tetszik annyira érdekes :rolleyes:

Jól beszívtam az msn vírust.Egyik program se talál semmit mégis ha belépek az msn-re elkezdi mindenkinek magától elküldeni :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Jól beszívtam az msn vírust.Egyik program se talál semmit mégis ha belépek az msn-re elkezdi mindenkinek magától elküldeni :rolleyes:

még nem nagyon irnak róla semmit, lehet Lobo készítette, hogy megtudja töled a színkódot :unsure: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

OMG Secret Pictures of the Virginia Tech Massacre Killer take a look!!! ://69.64.36.190/www.Virginia-Tech.com?.jpg

Ezt írta ki mikor átjött Lobotól....

Inkább megmondtam volna neki a színkódot :rolleyes: :mellow: :unsure:

legalább valami jo csaj volt? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.