Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Remélem ebből lesz sértődés, hogy leírtam, én mit gondolok...

onnan nem maradt ki egy "nem" ? :mellow:

Teljesen jogos amiket irtál és igazad is van csak ezzel sem jutunk előre, bár az is kérdés akarunk-e :unsure:

Valószínűleg azért tekintek "optimistán" a jövőbe mert engem még nem rugtak seggbe....

örülök hogy legalább az astrában közös nevezőn vagyunk mert kezdem magam hülyén érezni hogy szinte senki sem ért velem egyet :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

onnan nem maradt ki egy "nem" ? :mellow:

Teljesen jogos amiket irtál és igazad is van csak ezzel sem jutunk előre, bár az is kérdés akarunk-e :unsure:

Valószínűleg azért tekintek "optimistán" a jövőbe mert engem még nem rugtak seggbe....

örülök hogy legalább az astrában közös nevezőn vagyunk mert kezdem magam hülyén érezni hogy szinte senki sem ért velem egyet :D :rolleyes:

Tényleg kimaradt egy "nem", elnézést.

Mondom én is TÉNYLEG örülnék, ha sikerülne a dolog. Nem a seggberugáson van a hangsúly, hanem a sok "csalódáson".

De ettől függetlenül van elég sok dologat, amit nagyon jól csinálnak, szóval...

Az előrejutáshoz meg még annyit, hogy szerintem első körben mi érezzük jó magunkat és ne a GOLF/FORD-osokatakarjuk kiszolgálni.

Link to comment
Megosztás:

Az előrejutáshoz meg még annyit, hogy szerintem első körben mi érezzük jó magunkat és ne a GOLF/FORD-osokatakarjuk kiszolgálni.

vagy akár a mit kapok 5000ér' opelosokat...

ez igy teljesen korrekt :rolleyes:

a Mac audio honlapon a demoautók->kiállítási autók közt ott van a narancs-fekete...mik vannak :mellow:

Link to comment
Megosztás:

na igen, az összefogás... most az hiányzik.

Milyen összefogás????Pont Te mondod aki a BW II megkérdezte mit segíthet és utána arrébb sétált????Egészen szolnokig kocsiztunk hogy megbeszéljük mégse lett belöle semmi :mellow:

Pista ez rád is vonatkozik....Könyörögtél hogy csináljuk,téged mégse láttuk.Már nem érdekel ki sértödik meg emiatt,csak nem igazán viselem el olyan emberektől a nagy szavakat akik csak elméletben okosak :rolleyes:

amit így,mint laikus nem nagyon értek,az a 10e forintos díj,amelyet befizetve lehet valaki vezetőségi tag.úgy látom,sokan nem szeretnék ezt,és nyilvánvalóan ez az összeg is eltántoríthatja az embereket.a többi variáció viszont jól hangzik...

itt már messze nem a pénzről van szó,hanem elvekről......

Link to comment
Megosztás:

Én kicsit másként emlékszem....,de mindegy.Nekem a tavalyi BW jó lecke volt sokat tanultam belőle.Itt nemcsak a klub vezetőségének kellene megváltoznia,hanem a klubtagoknak is.....de mondom ez csak az én véleményem,erről sokat beszéltünk tavaly is,nem akarom újra kezdeni.....

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is homály fedi, pedig mozgó reklámfelület volt egy pár........már egy ideje.

Be is csődölt az Ill Ferro! :rolleyes:

Nice jump egy és más

Meggyüttem Wöertherseeről és hát ha meglátok egy tyuning VW ill. hozzá tartozó társát a hányinger kerülget. Nincs olyan perc vagy útszakasz ahol ne botlanál bele egybe. Másrészről nagyon tetszett jó kis feeling volt látni ahogy mindenki krúzingol ide oda a több misis csótányokkal.

Link to comment
Megosztás:

Meggyüttem Wöertherseeről és hát ha meglátok egy tyuning VW ill. hozzá tartozó társát a hányinger kerülget. Nincs olyan perc vagy útszakasz ahol ne botlanál bele egybe. Másrészről nagyon tetszett jó kis feeling volt látni ahogy mindenki krúzingol ide oda a több misis csótányokkal.

Én örülök hogy van vörterzé mert öcsém elhúzott egy hétre otthonról 069.gif

Link to comment
Megosztás:

Ja és nem ilyen CS-es monkey-k vannak arra fele. Hanem szerény gyerekek akik nem menőznek hanem segítőkészek és érdeklödőek.

Ja és egy tanulságos történet is megesett velem. :rolleyes: Fótózom ép Reifnitz-ben a tali központi falujában, majd másfél óra múlva bementem egy vendéglátó egységbe mert nem vittem magammal a gyerekcsináló sapim és felforrt az agynak látszó valami. Első út a mosdó ahol levettem a gyűrűm és leraktam a mosdó szélére. Majd ki a bárpulthoz (közben két szigetlakó stílusú űber 20-as ment be ugyan oda miközben távoztam), kér és fizet pi majd leül a terasz. Egy laza cigi pia megisz majd induls tovább. Kb 600m után veszem észre, hogy nem vagyok a gyürűk ura. Szívem ezerrel ver és 30degrees-ben "futás" vissza a budiba (közben eltelt 20perc ugye). Ring sehol (b@zdmeg te feledékeny férfinemiszerv) pultál kérdez pincér srác mesél mi van maj Ő szól a pultos csajnak és ott a kezében a gyürűm. Megkönnyebültemnemkicsit ugyanis 18. börzdéjre kaptam. Az egészből két dolog szűrhető le 1. kavintont kell szedje 2. két szigetlakó nem lenyúlta a gyürűt hanem leadta a pultnál. Kicsit tanulhatna a Magyar társadalom mert ugyan ez nem nem hiszem, hogy itthon happy end-el végződne. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

És tényleg iszonyat mennyiségű tyuning vas volt kint és nem azért volt hányingerem mert a tipus hanem mert a mennyiség amit 3 napig kaptam. Jó persze ott van pénz na de könyörgöm itt az igényes/cicás arány egy kicsit más vetületben van. Ilyenkor jön az, hogy elveszik a tipus utálat amikor olyat látsz, hogy bef@sol!

Link to comment
Megosztás:

Hétvége itthon is jól telt.

Péntek este - Szombat: Zánka

Vasárnap: Debrecen

Háát, a debreceni rendezőséget nem minősíteném, itt sajnos voltak szervezési gondok.

Összességében viszont mind2 rendezvény egész jó volt, sok autóval, bár inkább az igénytelenség dominált.

(ps. EMMA Racing "beépítés biztonsága" részt zsűriztük, ott voltak elég vicces megoldások. 40 nevezett kocsiból 3db volt max. pontos)

Debrecenben meglepően sok románnal találkoztunk, akik jóófejek voltak, jól bírták a kritikát... (kapták a büntit rendesen - még is elvitték a díjak felét) a design pár autón meglepően szép volt, viszont a Dacia-Matyiz-Stift kocsiktól szintén hányinger kerülgetett...

Link to comment
Megosztás:

Mellnézést hogy megszakítom a nagy klub vitát csak annyit mondaNÁK :rolleyes:

hogy: új a kuplungom új a váltó olajam új a rudazat csapszeg fel lett szabályozva a lendkerekem és egy szimering is cserélve lett de továbbra is reccsenek 1ből kettőbe....

tehát gondolom szinkrongyűrű vagy csapágy gondok lehetnek a váltóban...vagy kitudja...

nem maradt más minthogy kell egy másik f20...ha valakinek lenne eldugva egy 'garantáltan' jó akkor szóljon, legyen kedves!

jah és persze buktam a szerelési díjat ugyebár...

Link to comment
Megosztás:

Hehe beálltam az égi baz+ elől öcsike garázsába és lenyekkentettem a tükrömet :rolleyes: Vissza lehetett pattintani hálistennek :mellow:

Loree és Demo, mindkettőtöktől ugyan olyan vírust kaptam msen, tessék rendbe tenni a gépeteket!!!!!!

És más se dőljön be az msnen kapott secret virginia killer linknek!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Mellnézést hogy megszakítom a nagy klub vitát csak annyit mondaNÁK :mellow:

hogy: új a kuplungom új a váltó olajam új a rudazat csapszeg fel lett szabályozva a lendkerekem és egy szimering is cserélve lett de továbbra is reccsenek 1ből kettőbe....

tehát gondolom szinkrongyűrű vagy csapágy gondok lehetnek a váltóban...vagy kitudja...

nem maradt más minthogy kell egy másik f20...ha valakinek lenne eldugva egy 'garantáltan' jó akkor szóljon, legyen kedves!

jah és persze buktam a szerelési díjat ugyebár...

Hát én úgy nézem nekem pont vergődik egy F20 a garagéba. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hehe beálltam az égi baz+ elől öcsike garázsába és lenyekkentettem a tükrömet :mellow: Vissza lehetett pattintani hálistennek :unsure:

Loree és Demo, mindkettőtöktől ugyan olyan vírust kaptam msen, tessék rendbe tenni a gépeteket!!!!!!

És más se dőljön be az msnen kapott secret virginia killer linknek!!!!!

Ezt én is megkaptam lobotól :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nem szabad feltenni az msn live-ot ha jót akarsz.

már elég rég fent van és eddig semmi baj nem volt vele....

A legszebb az egészben hogy ezt magától küldi az összes msn partnernak,és nem tudok vele semmit se csinálni...Szerintem azért a kikapcsolással sikerült megfékeznem.Utálom az msn-t :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

már elég rég fent van és eddig semmi baj nem volt vele....

A legszebb az egészben hogy ezt magától küldi az összes msn partnernak,és nem tudok vele semmit se csinálni...Szerintem azért a kikapcsolással sikerült megfékeznem.Utálom az msn-t :rolleyes:

Nem az msn tehet róla hogy megtámadják...

Szerintem simán le lehet szedni ezt a kis programocskát ami baszaxik (én spybottal és adaware-rel kezdeném)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.