Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én meg azt,hogy basszuk a szekeret a szakadékba és szóljunk a bognárnak,hogy kell egy új!

és mi lenne az új ? új klub ? új emberek ? vagy csak új név ?

ezt sem értem :unsure:

De ekkora összefogás mellett kinek kell az új?

ekkora összefogás mellett új sem menne :mellow: túlzásokba ne essünk :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De ekkora összefogás mellett kinek kell az új? Meg ha lovakkal együtt megy a szakadékba, akkor mi fogja húzni az újat?

Talán ha az új hajtó nem nézi a lovakat hülyének,azok is elhúznak egy szekér téglát is,nem fognak hátranézni,hogy ki az,aki üti őket!

Link to comment
Megosztás:

ekkora összefogás mellett új sem menne :mellow: túlzásokba ne essünk :rolleyes:

ezt mondom én is

Talán ha az új hajtó nem nézi a lovakat hülyének,azok is elhúznak egy szekér téglát is,nem fognak hátranézni,hogy ki az,aki üti őket!

és ki lenne az? mármint a hajtó?

Link to comment
Megosztás:

azt mondom amit Gelko. Próba cseresznye.

Én erre írtam, hogy jöjjenek az ifjú titánok, és bizonyítsanak, újítsanak, alkossanak...

Lehet, hogy most lesznek változások, de már túl régóta van ez így, hogy majd most....

Nekem ehhez már nincs ambícióm...elfogytam, kevés vagyok...kövezzetek meg...

Mellesleg ha már felmerült a név...sajnos én úgy gondolom, hogy ma az Opeles társadalomban felmerül a MOTE név...hát nem repesenk az emberek az örömtől...

Link to comment
Megosztás:

Relatív... felénk azt se tudták/tudják, hogy létezik. :rolleyes:

De azért ha őszintén nézed a dolgokat...okés, hogy hírtelen indult a fejlődés nálatok...de most rendesen megállt...sőtt...egy két régi aktív tagotok is kopni látszik...de lehet csak én érzékelem rosszul a távoli fővárosból...

Link to comment
Megosztás:

de az sem megoldás ha az ember kimarad a dolgokból...

lehetőség adott hogy összeálljon egy vezetőség, meg lehetne próbálni másképpen...ha megy, megy ha nem akkor nem, vesztenivaló nem sok van...

Veszíteni tényleg nem vesztesz semmit,csak a bele pazarolt idődet,a sok idegeskedést stb....

Mivel lesz jobb ha összeáll egy új "vezetőség"????

Hemi álltal felsorolt nevek között olyanok is vannak akik régen is Vezetőségi tagok voltak,majd hirtelen leváltották őket...Most meg akkor mégiscsak szükség van rájuk?A másik amivel nem értek egyet hogy én fizessek több pénzt azért hogy "vezetőségi"tag legyek és bologassak,illetve legyen beleszólásom a dolgokba?Mert hiába vagy te okos,és vannak jó ötleteid,úgyse az van amit mondasz.

A blitz weekendel se értek egyet...Nem értem hogy a MOTE álltal szervezett rendezvényre minek kell lehívni fordos és vw-seket,vagy ha mégis akkor ne a mote álltal legyen megszervezve.Erre a válasz az lenne hogy nem az én pénzemből lesz megszervezve,így ne szóljak bele....

Akkor megkérdezném hogy minek is erőlködjek?Per pillanat egy dolog van ami jól mükődik és van értelme az a fórum,meg talán a csütörtöki lurdy,de az már messze nem MOTE tali.Inkább opel

Link to comment
Megosztás:

Akkor megkérdezném hogy minek is erőlködjek?Per pillanat egy dolog van ami jól mükődik és van értelme az a fórum,meg talán a csütörtöki lurdy,de az már messze nem MOTE tali.Inkább opel

Gyertek már le egyik pénteken,mert itt is zajlik az élet ám! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Veszíteni tényleg nem vesztesz semmit,csak a bele pazarolt idődet,a sok idegeskedést stb....

Mivel lesz jobb ha összeáll egy új "vezetőség"????

Hemi álltal felsorolt nevek között olyanok is vannak akik régen is Vezetőségi tagok voltak,majd hirtelen leváltották őket...Most meg akkor mégiscsak szükség van rájuk?A másik amivel nem értek egyet hogy én fizessek több pénzt azért hogy "vezetőségi"tag legyek és bologassak,illetve legyen beleszólásom a dolgokba?Mert hiába vagy te okos,és vannak jó ötleteid,úgyse az van amit mondasz.

A blitz weekendel se értek egyet...Nem értem hogy a MOTE álltal szervezett rendezvényre minek kell lehívni fordos és vw-seket,vagy ha mégis akkor ne a mote álltal legyen megszervezve.Erre a válasz az lenne hogy nem az én pénzemből lesz megszervezve,így ne szóljak bele....

Akkor megkérdezném hogy minek is erőlködjek?Per pillanat egy dolog van ami jól mükődik és van értelme az a fórum,meg talán a csütörtöki lurdy,de az már messze nem MOTE tali.Inkább opel

Ennyi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a ford és a vw nem a blitzre vannak hívva(nem kötekedni akarok, csak javítani :rolleyes: ).

Az lehet,de a MOTE rendezvény alatt fut,vagy akkor ha másként nézzük akkor a mote rendezvényt szegényíti,mivel a programok nagy része a szombatra koncentrálódik....De lehet rosszul látom....

Link to comment
Megosztás:

Per pillanat egy dolog van ami jól mükődik és van értelme az a fórum,meg talán a csütörtöki lurdy,de az már messze nem MOTE tali.Inkább opel

Na azért ez nem így van...a C20xe caravan is hibátlanul működik... :mellow:

Hogy miért kellenek a Fordosok meg Vw-sek? Mert lóvét várnak tőlük...

Én feltettem egy kérdést pl az évadzárón...okés, hogy készül az időmérő rendszer nem kevés pénzből...nem is a klub tulajdona lesz...(nyílván nem a klub pénze fog benne állni, így ezzel így nincs is gond...) csak nem értem, hogy a különböző (3) társaság akik évek óta ezzel foglalkoznak...és szinte minden versenyen van szívás az időmérőrenszerrel... (és most tényleg nem Futó Gabit szeretném bántani ezzel) de miért gondolja azt bárki, hogy ez jól fog működni...erre egyeneses és egyszerű választ kaptam...ők nem értenek hozzá... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az lehet,de a MOTE rendezvény alatt fut,vagy akkor ha másként nézzük akkor a mote rendezvényt szegényíti,mivel a programok nagy része a szombatra koncentrálódik....De lehet rosszul látom....

Én értem ennek az okát...így több embert próbálnak megmozgatni, ergo több bevételt generál a dolog...ezzel sincs baj...de miért nem inkább a több opeles toborzása a cél? No mindegy...Ráadásul ezt nem a klub szervezi így beleszólás ebbe sem lesz...mint a tavalyi blitznél is ez elhangzott...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.