Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát beírom ide is: végre sikerült megsokszorosítani c20xe irmscher chipemet. Ha netántán valakit érdekelne az jelezze. Mostantól végre lesz talán több időm újra fórumozni. Utóbbi időben kicsit el voltam tűnve, de hát majd megtudjátok később hogy miért is :rolleyes:

érdekelne, ha másra nem egy teszt erejéig mindenképpen :mellow:

neked mikori motorod van? dis-es?

Link to comment
Megosztás:

Akinek inge, itt Budaörsön nagy utcabál van a fő úton (le van zárva). Mostantól 9ig latin zenék lesznek, fiesta meg ilyesmik.

Én most kimegyek kicsit sörözni. Aki jönne, hívjon. :rolleyes:

(utána nem megyek má bulizni, mert rohadt sok melóm van sajna).

Link to comment
Megosztás:

Hogy mekkora raccsingok voltak tegnap...még most is remeg a lábam, ha visszagondolok... :D

Szerencsére a vihar elmaradt...ezt ma meg is kell ünnepelni!!! Ki jön ma bulizni??? :lol:

Nah mesélj.. megnéztetek valami új helyszínt, vagy csak úgy a városban?

Én meg morgolódok.. tegnap voltam délegyházán.. háááát arra aztán van egy murva jó útszakasz... ;) :rolleyes:

eredmény sacc 50es tempo(városon kívül) -1 gumi..

Úgy odacsapta, hallottam ahogy a felni csapódik a kátyú széléhez.. azt hittem durr defekt lesz..

Nem lett.. "csak" egy szimpatikus dudor a gumi oldalán. (a felnit meg nem tom.. kivül nem látszik vészesnek.. belső oldalát meg nem láttam még) :mellow:

Pont most akartam megcserélni az első-hátsó gumikat.. elsők valamitől :unsure: csöppett kopottabak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.