Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Viharvadászok!EZ látszódott Siófokon 17:30 magasságában..........

nálam fehér képernyő . már havazik is?:rolleyes:

az ipari parkos dologban felénk az szokott lenni a para, hogy a mocsok biztonsági őrök híjják a zsernyákokat. és sajnos több mint egy f astrájuk van.

Link to comment
Megosztás:

"Budapesten nem biztos, hogy zivatar alakul ki az éjszakai órákban, az ország déli részén pedig még csekélyebb az esélye ennek. A záporok és zivatarok bekövetkezésének esélye egy-egy konkrét helyen pár százalékos, de jégeső is előfordulhat."

Hát ez pont semmi...nem lesz gáz menjünk...

Link to comment
Megosztás:

Azért Istvánnak javasoltam, hogy ha nagyon félti a jégtől a fényezésre váró Csibesárgát, akkor dobjon be két pokrócot, aztán ha esni kezd ráteríti...vagy aláfexik...mittomén... :rolleyes:

olaszoknál láttam olyan audit, amit úgy elvert a jég, hogy madáritató lett a tetejéből ... azért reméljük nálunk nem lesz ilyenzimankóskurvacirkusz

Link to comment
Megosztás:

Azért Istvánnak javasoltam, hogy ha nagyon félti a jégtől a fényezésre váró Csibesárgát, akkor dobjon be két pokrócot, aztán ha esni kezd ráteríti...vagy aláfexik...mittomén... :rolleyes:

ugyse volt még a kocsi a fényezőnél....szoval nincs mitől tartania! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Hát beírom ide is: végre sikerült megsokszorosítani c20xe irmscher chipemet. Ha netántán valakit érdekelne az jelezze. Mostantól végre lesz talán több időm újra fórumozni. Utóbbi időben kicsit el voltam tűnve, de hát majd megtudjátok később hogy miért is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Átíratás téma:

Én 1 hónap után tudtam átiratni az autót sajnos csak ... senki sem szólt kukkot se....

Jóbarátom a 6. autóját faragja ...23 éves... egyiket sem iratta át időben a rekordja ha jol tudom a mantája volt ... 4 hónap után sikerült az átiratás...természetesen ő sem kapott felszólítást vagy büntit egyiknél sem...

Pesterzsébeten iratgat ő át mert ott tűrhető az ügyintézés és időpont nélkül is megoldható többnyire...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.