Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Redi gépe elég jól megy... :D

Én mindig mondtam hogy így van,csak senki nem hitte el nekem,még Redi se :unsure:

Este hol, hánykor, merre?????

:rolleyes:

9 lurdy...csak ki kellene találni mit és hol fogunk csinálni,mert a múlhét elég gáz volt,és ez nem a Lanti hibája :mellow:

Link to comment
Megosztás:

István...Te mostanában többször is írattál át autót...

Hogy van most...mert nem lehet csak úgy bemenni, hanem kell egy időpontot kérni, és akkor lehet menni...nem?

Mert én most néztem a magyarországponthun, de csak 3 hét múlva van hely...ilyenkor mi a pöcs van...nem fér bele a 15 napba...

Link to comment
Megosztás:

István...Te mostanában többször is írattál át autót...

Hogy van most...mert nem lehet csak úgy bemenni, hanem kell egy időpontot kérni, és akkor lehet menni...nem?

Mert én most néztem a magyarországponthun, de csak 3 hét múlva van hely...ilyenkor mi a pöcs van...nem fér bele a 15 napba...

A magyarország.hu -n foglalsz időpontot,és akkor nem gond ha kicsúszol a 15 napból.Ott majd alá kell írni egy papírt hogy miért nem írattad át 15 nap alatt.Ebből nincs semmi próbléma.Autót átírni bármelyik okmányírodába lehet.Én mikor át akartam írni akkor 5 hétre előre nem volt ídőpont a X,XV,XIV,XVI. kerületekbe....

Link to comment
Megosztás:

Igy van azért nem olyan komoly az amit kiküldenek ha nem irattad át 15 napon belül, egy indoklás bőven elég.

Amúgy ha nagyon akarsz XVI kerben hétfőn és csütörtökön reggeli sorbanállással tudsz szerezni időpontot aznapra.

Nem unja valaki sz@rrá magát környéken, mert szeretnék motorháztetőt cserélni a GSin de egyedül nemtok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.