Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jeeezus beiratkozom alapfokú felhasználói tanfolyamra, nem tekertem lejjebb aszittem az csak egy kép :rolleyes:

És mi van a lökőssel? Kell műanyagos? Mi tört le? Kell fényezni?

Betétlepot adott vagy megbeszéltétek?

Fel írtuk egymás adatait és Megegyeztünk... kifizeti amennyiből helyére tudom tenni a lököst meg a hűtőmaszkot mert az is eltört sajnos... még fényezni se kell csak legyen minden a helyén. MÁkja van hogy jövőhónapban csináltatom az egész autót lakatossal és műanyagossal. Csak ezért nem téptem ki a hajam...

A lökössel még nem tudom mi van, ma vagy holnap szedem le de már felvettem Dinyvel a connectet.

Az a baj hogy a lökös deformálódott itt-ott és azt nem hiszem h a legszebben helyre lehet olvasztani vagy én nem is tudom azzal mit lehet csinálni.

Össze-vissza glettelni meg gittelni nem akarom.

Belül eltörtek pattentok, kihullott egy-két csavar is valahonnan...

A keresztvasat ami tartja a lököst meg a hűtőmaszkot azt szerintetek ki lehet házilag kalapálni? mert akkor hétvégén neki esek...

Segítség lenne ha valaki megosztaná velem hogy hány csavar tartja a lököst és hol...

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Segítség lenne ha valaki megosztaná velem hogy hány csavar tartja a lököst és hol...

Alánézel látod egyből. Úgy hogy nem csináltam még ilyet, lecseréltem fél óra alatt Lacházán miközben a többiek gyorsultak :rolleyes:

Kérd el Dinytől azt a lökőst amit félretett magának és fújasd meg azt :mellow:

Amúgy: magát a vasat amin fenn van a lökős azt két anya tartja a zárhíd alatti részen. Ezenkívül oldalt a kaszniban van csavar amik 3mp alatt kiszedhetők.

Link to comment
Megosztás:

Alánézel látod egyből. Úgy hogy nem csináltam még ilyet, lecseréltem fél óra alatt Lacházán miközben a többiek gyorsultak :rolleyes:

Kérd el Dinytől azt a lökőst amit félretett magának és fújasd meg azt :mellow:

Amúgy: magát a vasat amin fenn van a lökős azt két anya tartja a zárhíd alatti részen. Ezenkívül oldalt a kaszniban van csavar amik 3mp alatt kiszedhetők.

valószinű azért rakta el magának h eladja bázzz de gyébként lesz még nála lökös......

Link to comment
Megosztás:

Alánézel látod egyből. Úgy hogy nem csináltam még ilyet, lecseréltem fél óra alatt Lacházán miközben a többiek gyorsultak :rolleyes:

Kérd el Dinytől azt a lökőst amit félretett magának és fújasd meg azt :mellow:

Amúgy: magát a vasat amin fenn van a lökős azt két anya tartja a zárhíd alatti részen. Ezenkívül oldalt a kaszniban van csavar amik 3mp alatt kiszedhetők.

Köszi, ez nem tűnik bonyolultnak... asszem neki állok én kalapálgatni/megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik, nagyon lassan reagál gázra. Mondjuk megyek X-el, lelépem (nem padló, de erős). Erre bemélyül a hangja, úgyanúgy megy tovább, semmi kis gyorsulás, vagy valami, aztán egyszercsak "seggberúgják" pár másodperc múlva... Furi...

Lehet hogy igazából turbós... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

azért az Ne- verést még megkérdőjelezem... Tény hogy "xar" a kocsim.. de az az egy lámpás indulás tegnapelött nem nagyon mérvadó mert ugye úgy kezdeted mikor mellé értél, hogy mögöttem hárommal rendörauto... meg szakadt az eső... erre te kilőttél.....ennyi kb :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

azért az Ne- verést még megkérdőjelezem... Tény hogy "xar" a kocsim.. de az az egy lámpás indulás tegnapelött nem nagyon mérvadó mert ugye úgy kezdeted mikor mellé értél, hogy mögöttem hárommal rendörauto... meg szakadt az eső... erre te kilőttél.....ennyi kb :rolleyes:

Antinak ennyi már elég...

Majd este megnézzük mit megy a turbós, a turbós ellen... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Azért ott van még a 4x4 verőm...csak kicsit most odavan...de még az enyim... :rolleyes:

Bár ma két értelmes fickó is felhívott, hogy ki lehet e próbálni... :mellow: :unsure:

Piiiista...Te meg a késéről inkább ne regélj... :lol: "Már csak a cipőmet veszem..." És hipp hopp másfél óra múlva már lennt is voltál...na azt nem felejtem el...2.5 órát ültem a ház elött...még a telefonom is lemerült annyit játszottam vele... :D

Link to comment
Megosztás:

....Piiiista...Te meg a késéről inkább ne regélj... :mellow: "Már csak a cipőmet veszem..." És hipp hopp másfél óra múlva már lennt is voltál...na azt nem felejtem el...2.5 órát ültem a ház elött...még a telefonom is lemerült annyit játszottam vele... :rolleyes:....

Így keletkeznek a városi legendák :unsure:

Nem azt mondtam, hogy késett :D

Link to comment
Megosztás:

Bár ma két értelmes fickó is felhívott, hogy ki lehet e próbálni... :rolleyes: :mellow:

oda van írva, hogy nemjó, elromlott, meghalt, nem működik, out of order, bekrepált, kifingott, lecrashelt....és megkérdezi, hogy ki lehet e probálni? ;) tiszta juzerek bazzz :unsure:

most már legalább értitek miért gyűlnek az ősz hajszálaim :D

Piiiista...Te meg a késéről inkább ne regélj... :lol: "Már csak a cipőmet veszem..." És hipp hopp másfél óra múlva már lennt is voltál...na azt nem felejtem el...2.5 órát ültem a ház elött...még a telefonom is lemerült annyit játszottam vele... :lol:

összezavarta, hogy 2 vége van a cipőfűzőnek? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.