Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Cö Cö! Rossz duma! Tudni kell veszíteni te nyomaték szegény. :rolleyes:

cö cö nem is nyomtam neki akkor :D -egy pillanatra gondoltam rá de mikor nem haladtam hanem csak a segge táncolt te meg elindultál -asszem te voltál de nem láttam pontosan mert nagy volt a korom utánad :lol: - akkor el is vetettem a gondolatot...

szóval tényleg én voltam a béna :unsure: de nyugodtan mondhatod bárhol hogy kiélezett küzdelemben felülkerekedtél :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Vezesd egy kicsit a strandkorlátkék verziót...meglátod milyen jól megy az a GSI... :rolleyes: :unsure:

ssshh ne bántsd...az egy nagyon szerethető kisautó :D

átmegy tűzön, vizen, keresztbordán.....goyrsabban közlekedek vele mint a gsivel...csak kanyarodni neccesebb kicsit meg kilőni a lámpánál egyébként nagyon rendben van :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj?

Modanám hogy kölcsönadom, de "Honnan: Salgótarján" :rolleyes:

Úgy tűnik, nagyon lassan reagál gázra. Mondjuk megyek X-el, lelépem (nem padló, de erős). Erre bemélyül a hangja, úgyanúgy megy tovább, semmi kis gyorsulás, vagy valami, aztán egyszercsak "seggberúgják" pár másodperc múlva... Furi...

Amúgy elég sokat mozgok Pest felé is... Ha esetleg lenne mód egy próbára, nagyon hálás lennék. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg a képeket... :mellow:

Jeeezus beiratkozom alapfokú felhasználói tanfolyamra, nem tekertem lejjebb aszittem az csak egy kép :rolleyes:

És mi van a lökőssel? Kell műanyagos? Mi tört le? Kell fényezni?

Betétlepot adott vagy megbeszéltétek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.