Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kaptam egy elég korrekt levelet Quad-tól a CS egyik adminjától, akit szegről végről még ismerek is...tényleg nagyon normális megfogalmazású a mail, és korrekt hangvételű...felajánlotta, hogy módosítva felrakhatom, vagy vissza is tudja adni a pénzt...

Őszintén! Nem gondoltam volna, pozitívan csalódtam...

...mondjuk csak a 4-dik mailra jött a válasz, de ezért rögtön elnézést is kért, mert sokat kapnak naponta...

Link to comment
Megosztás:

Felmerült a kérdés, hogy a GSI Club Hungary szeretné e külön képviseltetni magát a vezetőségben, vagy mint budapesti szekció? (illetve aki ahol lakik)...ergo Debrecen, Kecsó, és Budapest szekciók delegálnak tagokat a vezetőségbe, de felmerült a lehetőség, hogy a G Astra szekc., és a GSI delegálhat külön...

Várom a véleményeket... :rolleyes:

De ehhez klugtagnak kell lennie, tehát annyira nagyon sokan nemvagyunk :mellow:

Q1: Ki lenne?

Q2: Mitől lenne ez jó, vagy milyen előnnyel járna a társaság számára? (mármint azon kívül, hogy van valaki aki a miniközösség érdekét kellene, hogy védje...de értelme nemtudom, hogy van e ekkora létszámnál)

Link to comment
Megosztás:

...mondjuk csak a 4-dik mailra jött a válasz, de ezért rögtön elnézést is kért, mert sokat kapnak naponta...

Szerinted naponta hányszáz levelet kapnak a síró-rívó arcoktól? Gondolom mindenki azért sír mert beszóltak neki, leretkezték az autóját, megvette a használt 14es felniket és mikor kerül extrémbe, tudnka e 200 LE-s tuningot 15e alatt és hasonlók milliói.....nem irigylem őket, szerintem több türelmükvan mint egy szerzetesnek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

állitólag 8.000 ügyfelük volt....

ez várható volt.

Mi is kötöttünk valami hasonlót, ezek a jutalékokra építettek...

idáig ment.....

Ebben az a húzós, hogy aki valaha is dologzott bárhol eladás után járó jutalékért, annak egyből ordított ez, hogy előbb utóbb ide jut a dolog.

Akit érdekel: a hatvanezres citroenem egész szépen működik, csak meg kéne tanulni használni a szivatót.....

Link to comment
Megosztás:

De ehhez klugtagnak kell lennie, tehát annyira nagyon sokan nemvagyunk :rolleyes:

Q1: Ki lenne?

Q2: Mitől lenne ez jó, vagy milyen előnnyel járna a társaság számára? (mármint azon kívül, hogy van valaki aki a miniközösség érdekét kellene, hogy védje...de értelme nemtudom, hogy van e ekkora létszámnál)

Soroljam?

- Redi

- Lanti

- Lobo

- Coupe

- Tom

- Laci4

- Uhuhu

- Pé

- Albert

- Dini

- András

- Demo

- Sárga

- Piiista

- Gabi

- Hemi

- Wolfi

- Macisajt

- HIc

- Balázska

- Voszi

- Bazs

- Bobber

- Anti

Elnézést ha kihagytam valakit...még korán van nekem ilyenkor...

Ez a lista így persze nem teljesen igaz...mert választani kéne valószínűleg, hogy GSI, Debrecen, G Astra, Budapest...gondolom jelen esetben már nem lehet kettő tagja...Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie...

Hogy mi lenne az előnye?

Képviselhetjük a kicsi, de annál erősebb, és mozgalmas szexciónk érdekeit a klubvezetésben...

Link to comment
Megosztás:

Soroljam?

Elnézést ha kihagytam valakit...még korán van nekem ilyenkor...

Ez a lista így persze nem teljesen igaz...mert választani kéne valószínűleg, hogy GSI, Debrecen, G Astra, Budapest...gondolom jelen esetben már nem lehet kettő tagja...Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie...

Ezt a listát most BP-re vagy GSi-re gondoltad? Mert a BP nem életképes a gsi nélkül. A BP-be mega Mackó meg a Wolfi ugye nem tagok, mert nekik megvan a helyi csoportjuk. A Bazs meg már régen nincs sehol :rolleyes:

Hogy mi lenne az előnye?

Képviselhetjük a kicsi, de annál erősebb, és mozgalmas szexciónk érdekeit a klubvezetésben...

Valamennyire úgy tűnik, hogy megvalósult a független csoportok alkotják a MOTE-t elképzelés. Ebben az esetben a GSi Club Hungary-t akár még jól fel is lehetne használni...persze ha lenne rá érdeklődés. Esetleg beszélni a devilsel, hogy őket érdekli e a dolog, mert olvastam, hogy a hétvégén valami klubbos dologról is beszélni akartak a Lurdyban de nem tudom, hogy mi lett az eredmény. De ehhez egy olyan ember kell akit ismernek a devilsből.....

Link to comment
Megosztás:

Esetleg beszélni a devilsel, hogy őket érdekli e a dolog, mert olvastam, hogy a hétvégén valami klubbos dologról is beszélni akartak a Lurdyban de nem tudom, hogy mi lett az eredmény. De ehhez egy olyan ember kell akit ismernek a devilsből.....

Hogy gondolod Redi? átveszünk klubtagokat? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hogy gondolod Redi? átveszünk klubtagokat? :rolleyes:

Át nem tudunk venni, mert ebbe biztos nem mennének bele. De kíváncsi vagyok, hogy érdekelné e őket egy együttműködés. Annó volt erről szó (sőt az ő oldalukról is ha jól tudom). Viszont ettől kezdve értelmetlen lenne 2 gsi-s társaságot fenntartani :mellow:

De fölösleges ezen sokat agyalni nem hinném, hogy bármi is lesz belőle :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.