Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

indexes Super Seven cikk:

"Csonka József valamikor a kilencvenes évek elején látta meg a lehetőséget, és döntött úgy, összerakja a maga Super Sevenjét. Csonka úr autója legfőképp Opel alkatrészekből épült: az első futómű Manta, a hátsó Rekord, a motor a legendás Astra GSI-ből származik, 150 lovas. A váltót egy "A" Omegából szedte ki, majd gond nélkül csatlakoztatta a motorhoz."

Nocsak :rolleyes: Anno paraszt, vizvezetékszerelő, sz@r és csúnya autó volt....mostanra legendává érett? :mellow: Vagy csak tul sok oltást kapott a szerző? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

állitólag 8.000 ügyfelük volt....

ez várható volt.

Mi is kötöttünk valami hasonlót, ezek a jutalékokra építettek...

idáig ment.....

Szerintem egy nullával több lesz az ott a végén. Isszonyat sok ilyen autó volt nem csak Pesten hanem mindenhol, a 8000 az irreálisan kevés.

Sikerült tegnap kicseréltük kollégámmal délelőtt a fűtőmotor előtétellenállást, így újra működik a ventillátor a kocsiban, méghozzá minden fokozat. (Ilyen előnye volt hogy elment a net idebent, legalább csináltam valami hasznosat)

Tomi dobbetétet megnézed léccci?

Link to comment
Megosztás:

Az elején gondolkodtam rajta aztán elolvastam a szerződésük egy másolatát meg bent az Éviéknél egy jogász is megtette és azt mondta ő is, eszünkbe ne jusson. Akkor még csak az ő nevük volt rajta autókon aztán meg csak a bartel hirdetések voltak láthatóak. Rgo egy fillért nem hoztak nekik azok a hírdetések. Abból fizettek amit a balgák befizettek beugró gyanánt. Elmondta több hozzáértő, hogy az autó reklámnak nincs akkora hatása és ezért valamire is adó cég soha nem fog hírdetni autón.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem egy nullával több lesz az ott a végén. Isszonyat sok ilyen autó volt nem csak Pesten hanem mindenhol, a 8000 az irreálisan kevés.

Sikerült tegnap kicseréltük kollégámmal délelőtt a fűtőmotor előtétellenállást, így újra működik a ventillátor a kocsiban, méghozzá minden fokozat. (Ilyen előnye volt hogy elment a net idebent, legalább csináltam valami hasznosat)

Tomi dobbetétet megnézed léccci?

Este Skype-n lesz válasz! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az elején gondolkodtam rajta aztán elolvastam a szerződésük egy másolatát meg bent az Éviéknél egy jogász is megtette és azt mondta ő is, eszünkbe ne jusson. Akkor még csak az ő nevük volt rajta autókon aztán meg csak a bartel hirdetések voltak láthatóak. Rgo egy fillért nem hoztak nekik azok a hírdetések. Abból fizettek amit a balgák befizettek beugró gyanánt. Elmondta több hozzáértő, hogy az autó reklámnak nincs akkora hatása és ezért valamire is adó cég soha nem fog hírdetni autón.

Igazából az cumizta be dulván aki idén, vagy előző év végén kötött velük szerződést, vagy vett autót rajtuk keresztül. Akik pl már tavaly nyár elején szerződtek velük, azoknak megérte.

Tény hogy a tulajokon nem ront a Karibi Szigeteken a Ferrarival furikázás :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

bból fizettek amit a balgák befizettek beugró gyanánt.
nem, nem...

ugyanis, az autók után kaptak jutalákot. csak listaáron vásárolhattál, ők meg flottakedvezménnyel minimum 10% ot visszakaptak.

a hitelt rajtuk keresztül kötötted, ők kapták a jutalákot.

egy hozzásértő ember szerintm egy átlag 4 millás autó után ők közel 1 millát kaptak visszatéritésként.

ebből fizették a fél év-1 év havi 40 ezrét...

szóval mennyit is nyultak le? autónként átlag 500.000 et??

és most szopja 9 év hitelét aki beleugrott...

Link to comment
Megosztás:

Csődeljárás. Legalább is valami ilyesmi volt este a hírekben. No de ki hitt egy ilyen űber lenyúlós dologban? Sokan sajnos.

Este? A hírekben? :mellow:

2 hónapja megy a balhé ez ügyben.....ezért vágtam olyan értetlen pofát amikor a Laci írta, hogy most akar belevágni...azt hittem csak poénkodik :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Vicceltem Redi,

Hallgattam rádióban aztán gondoltam meglebegtetem a témát...

Állítólag 10.000+ autó van benne legalább...

A legtöbb behitelezett autó most nagyon jó áron lesz eladó a tulajoktól vagy épp már a banktól...

Aki autót akar venni esetleg az vár pár hetet és elméletileg ha szemfüles fél/egy éves autót megkap a listaár töredékéért...

Este? A hírekben? :mellow:

2 hónapja megy a balhé ez ügyben.....ezért vágtam olyan értetlen pofát amikor a Laci írta, hogy most akar belevágni...azt hittem csak poénkodik :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Este? A hírekben? :mellow:

2 hónapja megy a balhé ez ügyben.....ezért vágtam olyan értetlen pofát amikor a Laci írta, hogy most akar belevágni...azt hittem csak poénkodik :rolleyes:

Igen vazzeg este! Elmesélem jó! Az egyik matricás cég indította ellenük mert 800db autó matricázását nem tudnak jó ideje kivizetni nekik. Persze ügyvezető nyikhaj szabadkozott, hogy nyárig kér haladékot mind ügyfeleitől mind a matricástól a kifizetésekre. Persze szerződés tartalmazza, hogy felfüggeszthetik a kifizetést ügyfél felé 3 hónapig ami június végén lejár. Ez vót a hírekben e. Szóval a csődeljárás tegnap került a képbe és nem 2 hónapja. :D Puszis smile. :unsure:

Jut eszembe, hátulról teszem be! Mikor kapom vissza a gérfámat amit kb fél éve adtam kőcsön?

Link to comment
Megosztás:

Igen vazzeg este! Elmesélem jó! Az egyik matricás cég indította ellenük mert 800db autó matricázását nem tudnak jó ideje kivizetni nekik. Persze ügyvezető nyikhaj szabadkozott, hogy nyárig kér haladékot mind ügyfeleitől mind a matricástól a kifizetésekre. Persze szerződés tartalmazza, hogy felfüggeszthetik a kifizetést ügyfél felé 3 hónapig ami június végén lejár. Ez vót a hírekben e. Szóval a csődeljárás tegnap került a képbe és nem 2 hónapja. :lol: Puszis smile. :D

Nyugi, még a végén elvisz a szived :rolleyes:

Az "ügyvezető nyikhaj" már régen nem az aki indította az egész céget, az előző 2 ügyvezető/tulaj egészségi állapotra hivatkozva eladta vagy lemondott.

Csődeljárás valóban most indult, de a problémák már több mint 2 hónapja vannak a cég körül...illetve már sokkal régebben is lehet ki tudja pontosan de azóta foglalkoznak elég sokat a témával :unsure:

Jut eszembe, hátulról teszem be! Mikor kapom vissza a gérfámat amit kb fél éve adtam kőcsön?

Visszaadom csütörtökön de bazze az egész házat ujra fogod szegélyezni, mert ha nem küldöm a láncosniggát a cirokseprűvel és azt teszi be hátulról :lol: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Nyugi, még a végén elvisz a szived :rolleyes:

Az "ügyvezető nyikhaj" már régen nem az aki indította az egész céget, az előző 2 ügyvezető/tulaj egészségi állapotra hivatkozva eladta vagy lemondott.

Csődeljárás valóban most indult, de a problémák már több mint 2 hónapja vannak a cég körül...illetve már sokkal régebben is lehet ki tudja pontosan de azóta foglalkoznak elég sokat a témával :unsure:

Várjá várjá!

Nem értem mi a bajod? Ugyan azt mondod mint én. Mellesleg (csöcsös smile) senki nem mondta, hogy nincs velük baj több hónapja. Most a jelenlegi állapotról beszélek-ünk. :lol:

Visszaadom csütörtökön de bazze az egész házat ujra fogod szegélyezni, mert ha nem küldöm a láncosniggát a cirokseprűvel és azt teszi be hátulról :lol: :mellow:

láncosnigga=nagy feka arannyal a nyakában He he! Mármint, hogy neked ha nem viselkedsz szépen Norbika! :D

Használtad egyáltalán, kell még?

Link to comment
Megosztás:

Há ien nekünk is van csak mink sarok vágónak híjjuk.... :rolleyes:

Nekem meg fírésszel egybeépítve van, ahol 0-90 fokban lehet állítani a vágás szögét. A neve - mily meglepő - gérfűrész :lol: :unsure:

Hasznos darab - Amúgy egy kőműves se tudja mi az a derékszög.... meg a vízszint és a függő.... :D :mellow: ...úgyhogy az állítható néha jól jön :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.