Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jah.. most jut eszembe, hogy nem reagáltam.. a légszűrő utáni csőben a levegő hőmérséklet érzékelő van.. attól elképzelhető a hibakód.. bár nem vágom pontosan mi a szitu....

Anno én is cseréltem.. a bilincs magasságában ki volt törve. De nekem semmi gáz nem volt vele utána...

Nekem is ott volt kiszakadva,vettem másikat kicseréltem de nem lett jó :D.Ma megint szétszedtem,hátha rosszul raktam össze...Eddig jó bár tegnap is csak akkor jött elő mikor elkezdtem gyorsulgatni....Ma pedig lassan autókáztam :unsure:

Lehet hogy szét kellene szednem a csatikat és kifújkálni,mert hiába volt letakarva a motor a fényezőnél azért volt rajta gittpor rendesen :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

"Szigorú ellenőrzésekkel és nagymértékű büntetésekkel haladéktalanul meg kell akadályozni

a súlyosan környezetkárosító tevékenységeket a Szigeten, mint például az illegális

autóversenyeket és a quadok használatát. "

sziget rendbereakási tervezet......

Link to comment
Megosztás:

Hát igen...ezt beszéltük, hogy itt most kicsit nehéz lesz abbahagyni...mert mindig lesz valami apróság...amit én még javasoltam Coupenak, hogy a műszerfal pár darabját meg kéne fújni az ajtókárpit színére, mert így az ajtókárpit színe igazából nem kötődik semmihez...

...és nem ártana a hátsó üléssort is mondjuk teli feketére átkárpitozni, esetleg csík szinten abba is belevinni az ajtókárpit színét/anyagát...

kötődni nem kötődik de nagyon feldobja, mert kívülről látszik.....a hátsó ülés mintája meg semennyire sem látszik kintről, tehát az sem para....kár lenne a műszerfalat összesárgázni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ezt érdemes megnézni.Nagyon komoly lett a gép :rolleyes:

Úgy néz ki nem csak neki tetszik ez a szín, mert Pé is épp pár napja vette meg magának látszólag ugyanezt... :mellow:

Ez gáz, mert épp most mutattam meg neki ezt a GSI-t és kérdeztem, hogy nem hasonló-e az a szín, amit ö nézett ki magának. Ezze máris jött a válasz, hogy "BÁZZZZZ!!!" :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki nem csak neki tetszik ez a szín, mert Pé is épp pár napja vette meg magának látszólag ugyanezt... :rolleyes:

Ez gáz, mert épp most mutattam meg neki ezt a GSI-t és kérdeztem, hogy nem hasonló-e az a szín, amit ö nézett ki magának. Ezze máris jött a válasz, hogy "BÁZZZZZ!!!" :mellow:

Mennyiért vette és mi a márkája? Szerintem nagyon szép szín.

Link to comment
Megosztás:

Redi!

Szerinted az az ajtókárpit az sárga???

:rolleyes: :unsure: :lol:

természetesen látom, hogy vajszínű de akkor sem kellene összefesteni a műszerfalat....ez így most nagyonszép :mellow:

Már csak cigit venni állok meg a kúton...

hö? :D elvitték a kékfeketét? :lol:

Link to comment
Megosztás:

szép lett a caravan gartulálok !

sztem vmi enyhébb fólia kéne a kocsira hogy ne legyen ennyire átlátható....a felni most nekem is tetszik :unsure:

a műszerfal sztem maradjon mert ha már színes akkor :rolleyes:

talán még egy dologba tudnék belekötni de az már csak g**zés :D

Albert ! Racceval kapcs. meggyőztél :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.