Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

gsi, szerintetek mért irja a leirásba hogy milyen a felni meg a gumi ha 2x is kinagsúlyozza hogy felni nélkül?

lehet nekem is el kéne adnom a gsi-t ha most ugyis mindent el lehet adni... :rolleyes:

Tudod kinek kellene ez... nézd csak meg a tankbeömlő környékét a képen...képezld el mi lehet alatta?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap összeraktam a kocsi belsejét.....Jó lett :mellow: (regel fél10 től-este 11ig csináltam :rolleyes: )A csomagtér ajtót viszont nem tudom kinyitni,és az el.ablak felhúzó modul se müködik :unsure: .Megvettem a csővet ami ki volt szakadva a légszűrőház után,egy ideig jó volt,de versenyeztem egy vectrával és teljesen oda lett.....Rángat benzinszag van és már hibakód is.(majd ki kell villogtatni)

Link to comment
Megosztás:

Azigen :rolleyes:

És ez meg mi a fittyfene??? :D

Hazajöttünk (Budakeszi Vadasparból) és a ház előtt elkezdett orditani a duda. Persze gyújtás nélkül is ordit. Kijött már az összes szomszéd mire kikaptam a kormány belét. Leeshetett az egyik saru (vagy mindkettő). Most nem tom összerakni mert nem találom a dudát a motortérben, az akksisarut meg nincs kedvem lehúzni mert resetelődik a BC és a rádióm is elfelejti a beállításokat. Hatalmas problémák. :unsure:

Ja Pesta az este meg bealudtam snookernézés közben sry :mellow: (arra ébredtem hogy boxolnak éjjel egykor)

Link to comment
Megosztás:

Attól függ, hogy milyen dudád van...vagy a bal első dobbetét mögött van a sárvédőív alatt, vagy a zárhíd alatt, ha kicsi van...

Köszi. Jó hangos úgyhogy gondolom akkor 1. verzió.

Igazad volt Robival kapcsolatban bár az összeget továbbra sem gondolom.

Pehi irta: "elmentünk Racce Robiékhoz és htá az alapítóbácsi nem hiszitek el vett 1 WV Caddyt és örül neki"

Link to comment
Megosztás:

Van amikor semmi baja a kocsidnak,hozzányúlsz,aztán hetekig bánod,hogy minek piszkáltál bele! :rolleyes:

Ez nem vicc, szerintem ez az autózás egyik legmegbízhatóbban teljesülő törvénye. Megbízhatóbb, mint pl amit az a nyúton nevű ipse hozott össze valami almák mindig leesnek a földre témában.....

Ja, akit esetleg érdekel, holnap eldördül a startpisztoly, vettem egy 85-ös gyártású Citroent, most meglátom, milyen egy régi francia autó. Állapota egész korrekt, ára elég jó volt, a Hervisben minden felnőttbicikli többe kerül..... A startpisztoly holnap dördül, ugyanis akkor kötök biztosítást, és kezdek járni az ótóval :mellow:

Dologról elmond valamit, hogy 4 elektromos ablaka van, mind a négy működik, mint a kisangyal. Nem szorul, nem kontaktos, nem izé, nem hozé, megy le, megy fel... találtam benne egy autópályajegyet, egy nemzetközi biztosítási igazolást, a tulaj ezek szerint télleg járt vele külföldön mostanában, szóval bizalommal tekintek a dolog elé.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.