Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

köszi...köszi.... :rolleyes: :unsure: :D

Szivcsi.

(Jó azé csak 200 köbcentivel kisebb és 16celepes nehogy má ne legyen erősebb)

Jelentem láttam a sárgában a metálszemcséket :mellow:

Ja és azt elfelejtettem kérdezni, hogy véletlenül nem az Astra Zeneca előtt mentél Lurdyba (QP)?

Link to comment
Megosztás:

Már nagyon mennék egy Lurdys talira. Kár, hogy ilyen messze vagyok... Itten' meg kérem nincsen egy szál GSI-sem. (már olyan, aminek gazdája is van) Na meg itten kérem noooormális emberek se nem nincsenek. Íme a példa. :rolleyes: Na de tényleg. Irigyellek benneteket, hogy így összekupálódott egy jó csapat és összejártok rendszeresen. Itt felénk összesen ketten vagyunk, akik törődnek az autójukkal. Mindketten sedanból vagyunk. :mellow: ráadásul a másik srác C14NZ(?) én meg X14XE voltam gyárilag. Nekem már benn van a C20XE moci, a srác meg C20NE-t, akar, de mindent magunknak kell kitalálni, mert itt senki sem foglalkozik ilyesmivel. Van a városban 3-4 GSI, abból is talán 1, ami c20xe, de azoknak a "gazdái" meg csak tapossák kifele szegénykéim beleit. nem is megy egyik sem. :unsure: Öröm nézni azokat az elkerekedett szemeket, amikor beér a lámpánál. :D :lol: :lol: (fent hagytam az 1.4 16V feliratot)... Na, elsírtam a bánatom, elfogyott a whiskey-m, megyek aludni. 'ccakát mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a ma. Is. ;)

Bővebben? :D

köszi...köszi.... :rolleyes: :D ;)

Láátod Lanti.. ezek az emberek..

Megyek meg is nézem a videot, milyen "láma" vagy :P :lol: Aztán meg az ágyamat :mellow:

Szerk: Megnéztem. Háát.. igy hátúlról talán egy kicsit tényleg jobbat ment a caraván... igaz nem sok "tiszta" rajt volt.

Viszont te Lanti! Amikor velem indúltál egy tisztát, és eléggé elpörgetted, ment a füst mint állat, akkor jól látom a videón, a testmozgásoddal is hajtottad a kocsit? :unsure: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bővebben? :unsure:

Láátod Lanti.. ezek az emberek..

Megyek meg is nézem a videot, milyen "láma" vagy :lol: :D Aztán meg az ágyamat :rolleyes:

Szerk: Megnéztem. Háát.. igy hátúlról talán egy kicsit tényleg jobbat ment a caraván... igaz nem sok "tiszta" rajt volt.

Viszont te Lanti! Amikor velem indúltál egy tisztát, és eléggé elpörgetted, ment a füst mint állat, akkor jól látom a videón, a testmozgásoddal is hajtottad a kocsit? :mellow: :lol: :lol:

István mindig csal mert ugy ér a lámpához h pont még kicsit gurul, de mind1 had örüljön.. ;) :D Amikor veled mentem akkor téleg nagyon eltekertem... A titkos mozgostratégiám meg lécci ne leplezd le :lol: ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Lanti már láttam párszor a videót de ha Laci4 nem szól fel sem tűnik a varázsmozgás. :unsure:

Valami hasonlót vághattunk le anno a TB Coránál mikor egy 8 szelepes GSI verte el Laci4-et de nagyon. :rolleyes:

ÁÁááá.. én akkor csak kerek szemekkel :mellow: értetlen fejjel nyomtam ki a padlólemezen a gázpedált..

Csak néztem,hogy hee? én már ezer éve váltok, ez meg csak megy.. csak megy.. távolodik... és .. ééés vált!! jah.. de lassan nekem is kellene..megint!..

és még mindig csak meeegy és meeegy..távolodiiiiik.. már kéne egy távcső.. és.. ehh.. :lol: :D

ui: igaz, alapjárata nem sok volt.. illetve elég érdekes...nem is értem, vajon miért.. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.