Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vasárnap kinézünk a gsidevilses évadnyitóra? Bár klubügyeket és pólószotást terveznek, nem tudom kellünk e oda lábatlankodni :unsure:

Beszéltem velük,azt mondták kellünk oda... :D ,.Tehát megyünk :rolleyes:

Kész van az autó itt áll a ház elött :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem velük,azt mondták kellünk oda... :D ,.Tehát megyünk :rolleyes:

Kész van az autó itt áll a ház elött :mellow:

Akkor este megnézem, hogy milyen kemény a gátló, meg milyen vastag a lakk.

Sőt rendezhetünk "ki tud minél közelebb parkolni az Istvánhoz" versenyt is. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Akkor este megnézem, hogy milyen kemény a gátló, meg milyen vastag a lakk.

Sőt rendezhetünk "ki tud minél közelebb parkolni az Istvánhoz" versenyt is. :rolleyes:

Nyálazzátok össze helyettem is :mellow: (melózok este, szal nem leszek kint.Már épp indulok is....) :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sőt rendezhetünk "ki tud minél közelebb parkolni az Istvánhoz" versenyt is. :unsure:

Hozol valami kurv@nagy oszlopot? Azért inkább te mert a calibrába nagyobb fér :rolleyes: :lol: :mellow:

István, azóta eljöttél már egyszer is az ablaktól amióta leparkoltál? Vagy a kutya oda van ültetve, hogy vigyázzon rá? :D

(ui.: csak irigyek vagyunk :lol:)

Link to comment
Megosztás:

István, azóta eljöttél már egyszer is az ablaktól amióta leparkoltál? Vagy a kutya oda van ültetve, hogy vigyázzon rá? :rolleyes:

Vett hozzá egy baszom nagy üvegkalitkát. Az volt a sok pénz, nem a fényezés meg a lakat. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Az oszlopos előadással szerintem az Anti készül. :mellow: :unsure:

Megkértem hogy csak németország után...... Addig legalább legyen egybe,persze utána is. :rolleyes:

Azt hittem jobban fogom félteni,de csővön jöttem haza,már nagyon hiányzott.Jó az 1.8is csak az sehogy nem megy ehhez képest...,viszont veri a c20ne gsi-ket :D (mármint az 1.8as)

Link to comment
Megosztás:

Valami nagyon lámával tesztelhetted

Pedig nem.Az igaz hogy gyorsabban váltok mint a Lanti meg a Pista,de ha nem sikerül elkapnom a rajtot akkor is megyek fel a Lantira és 3ban megfogom :unsure: .Ez van...... :rolleyes: :mellow:

Fúrcsa az 1.8as motor.Alul is elég jól húz,pedig a 16V álltalában magas fordulaton megy inkább....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.