Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elvitték a GSI-t. :rolleyes: Nagyon rossz volt látni ahogy elgurult. :mellow: Senkinek sem kívánom...........

last video with mobile....

2 perces néma gyász.. még nekem is xar volt nézni ahogy elgurúl :unsure: Az enyém már már olyan mint egy családtag.. de tudom,hogy neked is...

Reméljük jó kezekben lesz, és megbecsüli az új tulaj és csak szép képeket látunk majd róla.. és nem a lánglovagokon.. :S

Link to comment
Megosztás:

Biztos van csak nagyon titkosítja az autót! Autót már láttunk, tuning Kadettet is akkor meg mi értelme? István is folyamatosan nyomta fel a képeket az átalakulásról és az szerintem sokkal jobb mint a Top Secret pecsétes project!

Ez nem a NASA, hogy vigyázni keljen nehogy kiszivárogjon a nagytuti infó! :rolleyes:

Nem is titkos a kadett fórumon már elég régen fent vannak a képek.Meg amíg darabokban volt nem is igazán lehetett látni rajta semmit.Nagytuti autóm sincs csak próbálkozás az egész. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

fél nyolc - nyolc körül már vannak sokan ;)

A parkoló Mester utcai oldalán, hátul-szélen...

Csak a vonalat kell követni :P :lol:

29766220.jpg

Dini: csak most tünt fel, neked mitől ilyen változatosak a felnijeid? :mellow: :rolleyes:

29766226.jpg

Az "oldalamra" meg került fel 3 videó.

Egy régebbi,még a hp-vel készített. Kis barátném csinálta, így nem az igazi. Alacsony is, meg allig bírta saját magát tartani.. hiááába.. a nyomatéék :lol:

Antival, meg Lantival játszadozunk kicsit rajta. Pontosabban Anti vekünk ;)

Aztán két "új" videó, az új Pana géppel. Vágatlanok, mert .mov-ba vannak,és még nem találtam normális szerkesztő progit hozzá.

Kicsit sötétek is, nem tudom miért. Amit találtam converter progit(mov to divx) az az átalakítás után sötétebb videót produkál mint az eredeti mov.

Be kell rakni mondjuk media playerbe, és tenni rá egy kis fényt :lol:

Ami viszont szerintem gyenge, pont a hang :unsure: abban gyatra ez a gép :D meg a videó méretben. (most csak egy 512es kártyám van, ezért még csak 320x240 es videókat csináltam, mert igy is 6 perc 180 mega) ha megveszem majd a 2gigás karit, akkor mehet 640x480ba :D

Hááát ennyi. jó szórakozást..

A jó verdákat álltalában gyorsan elviszik, főleg ha az eladási ár is összhangban van az autó piaci értékével, és állapotával.

Hááát igen.. ez valahogy így volt.. és elég sok dolgot adott is hozzá.. (ha jól rémlik semmit se szedett ki belőle...)

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap kinézünk a gsidevilses évadnyitóra? Bár klubügyeket és pólószotást terveznek, nem tudom kellünk e oda lábatlankodni :rolleyes:

Nyilván ott kell lennünk. Csak hogy lássák, hogy hogy is néz ki egy GSi. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.