Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azthiszem/remélem az adóbevallásokból származó 1%-os támogatásokkal bővem fedezem a rám eső részt a honlap fenntartásához...természetesen nem csak a saját 1%-om kerül a klubhoz...

Na mindegy talán fölöslegesen boncolgatjuk ezt dolgot...

Biztos megzavarta, hogy hírtelen klubtag lett megint... :mellow:

Viszont tudod ugye, hogy jelenleg azért tudsz itt kérdezősködni, mert mi befizetjük a tagdíjat, és van miből fenntartani a fórumot????

:rolleyes: Szóval már rég befizettem volna az 5 pénzt, mert ennél jóval többet spóroltál a segítségek által...de ezek már emberi dolgok...

Link to comment
Megosztás:

:D kenterbe veri a főnixest! Meg még nagyon sok caravánt! :mellow:

kitartás! Hamar kész lesz mostmár! :lol:

Ez izlés kérdése.Van akinek jobban tetszik az a sok spoiler,nekem a gsi optika jobban tetszik :unsure:

Holnap remélem a lurdyhoz már ezzel megyek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez izlés kérdése.Van akinek jobban tetszik az a sok spoiler,nekem a gsi optika jobban tetszik :D

Holnap remélem a lurdyhoz már ezzel megyek :rolleyes:

ízlés és ficam. :lol:

Ha f astra, akkor inkább GSi irány. :unsure:

azon a lökös+mocitető pl. sehogy senem áll, ha a képet megnézzük. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Az avatar a gsitomitól van :rolleyes: .tényleg nagyon ott van... :unsure:

Már benne van az első és a hátsó szélvédő is(köszi Tomi az infót)Már csak nagyon apróságok vannak..... :mellow:

Nincs mit, volt időm ma is! :D Avatar ami egy kiállított autóról készült kép a Tuning World Bodenssen. Ezzel azt akartam mondani, hogy egyre többen alkalmazzák azt, hogy nem csak autójukat állítják ki hanem kerül mellé egy kis körítés is. Pl volt egy szép A ill. B Manta melette egy Tiroli hegyi kis faház terasszal (kb 6 négyzetméter) az emberek meg beöltözve ottani népviseletbe és egésznap tiroli népzene szólt. Jópofa és ötletes volt de ezenkívül volt Playmobilos bábukkal megrendezett rendőrségi igazoltatás vagy megemlíthető egy golfpálya amin off hasonló nevű autók álltak de versenypálya is melynek rajtkockáin álltak a klubbos autók. Igen ezek mind szimpla tunerek autói ill. az ő klubjaik voltak.

Link to comment
Megosztás:

Ez izlés kérdése.Van akinek jobban tetszik az a sok spoiler,nekem a gsi optika jobban tetszik :mellow:

Holnap remélem a lurdyhoz már ezzel megyek :rolleyes:

Elcséreled a főnixesre? :unsure:

Egyébként szerintem sem rug labdába a tied mellett. Az a hifi meg tényleg egy vicc, mégha a fejtámlában lenne a tft, de így egy gyatyamadzaggal az ülésre kötözve nekem "kicsit" gagyinak tűnik. Az optika meg tényleg sok(k).

Link to comment
Megosztás:

Az avatar a gsitomitól van :rolleyes: .tényleg nagyon ott van... :D

Már benne van az első és a hátsó szélvédő is(köszi Tomi az infót)Már csak nagyon apróságok vannak..... :mellow:

Akkor hozd el, max befejezzük mi. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azé' vannak rossz napjai olykor...... :mellow:

De élőben szerencsére teljesen okés! :unsure:

nem rossz napom van, hanem véleményem, amit sokakkal ellentétben én azért nagyáltalánosságban ki is szoktam nyilvánitani vagy érthető vagy nem érthető módon, viszont vitatkozni nem szeretek. főképp amikor meg akarnak gyözni arról, amit én nem ugy gondolok.

Itt mopst Lacííí részéről nem érthető / vagy szándékos nem érthető módon, Atomanti részéről meg érthető módon. Ennyi.

nincs kedvem erről vitázni, Atomanti asszem lirta 1 mondatban azt, hogy mire értettem mit... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ma kocsiztam egyet egy Astra H OPC vel...

Hááátttt... a véleményem: OPC ASZTRÁT MINDENKINEK!!!

iszonyatot megy, nagyon jóóó, a Recaró állat, a Sport gombbal bekeményedik a futomü, és még jobban reagál a gázra.

1,2 elkapar, a hármastól ütős nagyon, a 4 es t már nem volt időm használni sose.....

akarok egy ilyet....

viszont a próba alatt 21 liter/100 km-t fogyasztott... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

iszonyatot megy, nagyon jóóó, a Recaró állat, a Sport gombbal bekeményedik a futomü, és még jobban reagál a gázra.

1,2 elkapar, a hármastól ütős nagyon, a 4 es t már nem volt időm használni sose.....

akarok egy ilyet....

Ugyanezt írtam volna én is,csak én most a Corsa-val járok! 20NE powa! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.