Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

látom pereg az oldal....

Ha már mindenki nyaral akko azért én írok vmit ide, tegnap Diny megcsinálta a váltórövidítésemet nagyon komoly lett sokkal kevesebbet mozog a kezem(bár kicsit nagyobb erő kell hozzá) de majdnem a padlón van a váltógombom nagyon zsír............

kösz Dénes!!!!!!! jah és autókája 95%-an készen van csak nagyon titkolja........

Link to comment
Megosztás:

látom pereg az oldal....

Ha már mindenki nyaral akko azért én írok vmit ide, tegnap Diny megcsinálta a váltórövidítésemet nagyon komoly lett sokkal kevesebbet mozog a kezem(bár kicsit nagyobb erő kell hozzá) de majdnem a padlón van a váltógombom nagyon zsír............

kösz Dénes!!!!!!! jah és autókája 95%-an készen van csak nagyon titkolja........

Igazán nincs mit.Ja és ma 97%ba léptem csütörtökön kipufogós és még műszaki kell aztán használható de azért még kész nincsen ezt te is tudod.

Link to comment
Megosztás:

Ismét itthon!

István mikor akarod elvinni a lakatoshoz az autót?

Volt,

De ne haragudj hogy ide jövök segítségért, inkább majd végig megyek az összes olyan hibán amit már előttem az itt levők közül sokan végig jártak és tanulok a saját hibáimon hogy jó lassan haladjak az autómmal és dupla annyit költsek rá.

Jó szemét vagyok hogy segítséget kérek 0-24 és még csak 5000 ft -ot sem fizetek érte....

Na jól túl reagáltam...de még vissza is fogtam magam...

:rolleyes:

Szerintem arra gondolt, hogy a fórumozásod kimerül a kérdésekben és nem élsz közösségi életet is.

Link to comment
Megosztás:

Biztos van csak nagyon titkosítja az autót! Autót már láttunk, tuning Kadettet is akkor meg mi értelme? István is folyamatosan nyomta fel a képeket az átalakulásról és az szerintem sokkal jobb mint a Top Secret pecsétes project!

Ez nem a NASA, hogy vigyázni keljen nehogy kiszivárogjon a nagytuti infó! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor is rosszul esett :mellow: :rolleyes:

Ráadásul pont az Ákostól...nem egy kötekedő fajta...tudomásom szerint...

Amióta megvan a gsi megszaporodtak a gondjaim, talán érthető is...sajnálom hogy 'kihasznállak' titeket...

Ha lenne opció csevegnék is de ugye 'korlátok' vannak...

Amit szintén tárgyaltunk hogy nincs netem tehát otthon nyugiból nemtudok felmenni csevegni így melóhelyről akkor írok amikor tudok és néha ám dolgozni is kell sajnos...

Ismét itthon!

István mikor akarod elvinni a lakatoshoz az autót?

Szerintem arra gondolt, hogy a fórumozásod kimerül a kérdésekben és nem élsz közösségi életet is.

Link to comment
Megosztás:

Akkor is rosszul esett :D :rolleyes:

Ráadásul pont az Ákostól...nem egy kötekedő fajta...tudomásom szerint...

Biztos megzavarta, hogy hírtelen klubtag lett megint... :unsure:

Viszont tudod ugye, hogy jelenleg azért tudsz itt kérdezősködni, mert mi befizetjük a tagdíjat, és van miből fenntartani a fórumot????

:mellow: Szóval már rég befizettem volna az 5 pénzt, mert ennél jóval többet spóroltál a segítségek által...de ezek már emberi dolgok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.