Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szép bár kép nem adja sztem vissza h milyen lett a színe...

Más:

cabrio cali

hát ez is többet érne(magyarul olcsóan' adja) csak nem itt Mo.-on....

és ez is szép.......

Ezt a cabriót a szomszéd faluban csinálta egy gyerek kb. 2 éve és az alapszínre van ráfestve ez a libafoszöld, szerintem kegyetlen sz@rul néz ki élőben a szín összeállítás.

A csákó ilyesmikkel foglalkozik, pl. álló lámpás merciből cabrió, sedan bogár (összehegesztve két bogár). Amúgy fényező a srác.

30.-n hétfőn lesz nálunk ez a tuning kiállítás vagy mi 60-ba (a carstyling-en fennt van), jön erre valaki, mert én kinézek sörözni egy kicsit, najó nagyon és majd félmákosan lefikázom a konkurenciákat :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Már képeken is látszik hogy patent lett...Bandi meg összeszedte magát, és biztos vagyok benne, hogy szépet alkotott...

Nemsokára remélem majd összenyálazzuk...

Jah...felhívott ma egy srác, hogy holnap jönne megnézni a verdát, megvan rá neki a cash...hoz szerelőt, átnézik és ha okés, akkor ők vinnék is...holnap 4-kor talizok velük Attikénál...

Jah...és a legmurisabb, hogy vinnék ki No-ba...mert ott melózik a srác...

Tom, gyere max majd sűrűbben szellőztetünk... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Már képeken is látszik hogy patent lett...Bandi meg összeszedte magát, és biztos vagyok benne, hogy szépet alkotott...

Nemsokára remélem majd összenyálazzuk...

Jah...felhívott ma egy srác, hogy holnap jönne megnézni a verdát, megvan rá neki a cash...hoz szerelőt, átnézik és ha okés, akkor ők vinnék is...holnap 4-kor talizok velük Attikénál...

Jah...és a legmurisabb, hogy vinnék ki No-ba...mert ott melózik a srác...

Tom, gyere max majd sűrűbben szellőztetünk... :rolleyes:

Hát ez jó hír is, meg nem is.

Örültem volna ha megmarad játszós autónak, dehát nem az enyém.:mellow:

Link to comment
Megosztás:

Jah...felhívott ma egy srác, hogy holnap jönne megnézni a verdát, megvan rá neki a cash...hoz szerelőt, átnézik és ha okés, akkor ők vinnék is...holnap 4-kor talizok velük Attikénál...

Jah...és a legmurisabb, hogy vinnék ki No-ba...mert ott melózik a srác...

A szétbontós verzió lesz vagy bennemarad minden? Vagy ez még megverekedés tárgyát képezi? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Soha többet nem csinálok ilyet az biztos.Volt pár alkalom mikor már majdnem feladtam.Kicsit bosszant hogy egy valag pénzt kifizetek érte és még nekünk kell órákat szerelni :mellow: .Nagyon köszönöm Dini és Tom kitartó segítségét.Szép lett,de azért van egy pár apróság amit még javítani kell.....

DSC01076.jpg

DSC01082.jpg

DSC01079.jpg

Érdekes ez a sárga szín.Napon csillog mint az állat,ha nem sűt a nap mindig másmilyen árnyalatban ragyog :unsure: .Most itt áll a parkolóban,mert persze a lakatos nem dolgozott ma.....Majd csak szerdán viszem hozzá.Péntekre kész kell lennie,mert a gsi devils talin ott szeretnék lenni vala :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha így lett volna akkor nem állok neki összerakni.A lökösöket azért raktam fel mert könnyebb úgy szállítani.A Pist úgy kérte vissza a kocsit ahogy elvittemtőle.Ajtókéderek,ajtó gumik,ajtó üvegek,csomi ajtóba a kábelkötegek ,meg még pár apróságot én szedtem ki és mivel ő az árat szerinte úgy mondta hogy ezeket nem csinálja meg.....gondolom több pénzért megcsinálta volna,de nem adok neki többet....Sőt

Link to comment
Megosztás:

Na én csak azt akartam mondani az elöbb, hogy azért csak van mindenre megoldás...vagy nyilván pénzbe kerül, vagy több időbe...de ha egy 50-es nőci odaviszi fényeztetni az autóját, azért megnézem amikor épp lököst rak fel.... :mellow: :unsure:

Ja és qrva szar, hogy nem lehet normálisan smilezni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A hátsó üveg helyére baragasztottunk egy szemeteszsákot,az oldalüvegek bent vannak,a kilincseknél tud talán beesni az eső(de azt is megpróbáltuk kiragasztani) meg az első szélvédő alatt.Ponyvát meg nem akarok rátenni,mert az összekarcolja,meg nem is biztos hogy még jót tenne neki.....

Link to comment
Megosztás:

Beállítani az összes hézagot,rendesen visszarani az ajtókeret gumikédereit,beállítani az ablakokat,beragasztani az első és hátsó ablakokat,megcsinálni hogy nyiljon a hátsó ajtó rendesen,kilincseket visszarakni,a hátsó lökös oldalt elég sz@rul áll azt is rendesen felrakni.Több most nem jutt eszembe :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.