Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát szerintem a kuplung cseréhez le kell szedni a váltót, ami ugyanúgy 15-20e forint, mint egy váltó csere, szóval ha ott tartasz, akkor a kettőt egyszerre kéne megcsinálni, mert úgy sok idővel és pénzel beljebb lennél.

A stiftről azt hittem, hogy műanyag, sorry...

Arra gondolsz hogy a stift cserét és a kuplung cserét kéne egyszerre csinálni?

Mert én is ezt írtam ám :rolleyes:

Mindenesetre köszönöm hogy segítettél legalább valami irányadó nézetem van arról hogy mi az a váltó :unsure:

Na nem köszöngetek senkinek semmit többet hanem bele írom inkább az aláírásomba mert már nem győzöm copy/pastelni a hálát :mellow:

Dehát rá is szolgáltok mert sokat helpeltek!

Jah igen a kuplung 48 körül lenne ... találok ennél olcsóbban szerintetek? vagy ne keresgéljek tovább...

Link to comment
Megosztás:

De csak, ha F18-as váltója van. F20-nál egy szakértö megcsinálja váltóleszedés nélkül és sokkal rövidebb idö alatt.l

F20-nál sem mindegyik esetben ablakos a móka... :mellow:

Jah igen a kuplung 48 körül lenne ... találok ennél olcsóbban szerintetek? vagy ne keresgéljek tovább...

Beszélj Viktorral... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na nem köszöngetek senkinek semmit többet hanem bele írom inkább az aláírásomba mert már nem győzöm copy/pastelni a hálát :rolleyes:

Dehát rá is szolgáltok mert sokat helpeltek!

Ez ok csak van egy ilyen szabály:

"A jobb olvashatóság, áttekinthetőség céljából a következő korlátozásokat hoztuk a profilban beállított aláírásra vonatkozóan:

- maximum 3 sor, ha nincs kép, képpel együtt maximum 1 sor "

Szal szerintem javitsd mielőtt a véresszájú modik eltiltanak örökre :mellow:

Link to comment
Megosztás:

F20-nál sem mindegyik esetben ablakos a móka... :mellow:

Beszélj Viktorral... :rolleyes:

Viktor is 48 körül hozza a Sachs-ot kedvezménnyel.

Én a váltócserét javasoltam összekötni a kuplungcserével (ha tuti, hogy a váltó beteg) és stift cserével kéne kezdeni mindenek előtt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.