Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor most megint ott vagyok hogy vagy jó lesz a váltóm vagy nem...

Valami egyéb tanács?

Erre az F18 -ra mit aszondtok?

Szerintem felesleges, egy F20 15-20e forint, és hogy milyen rövid az a legkisebb részben függ attól, hogy F18 v. F20.

De első körben stift csere, asszem vagy 100 forint eg és 1.23 perc a cseréje géptetőfelnyitással és lecsukással együtt.

Link to comment
Megosztás:

Legonyinnya :rolleyes::D:D

Hmmm...

Na akkor csörgök egyet Csergő táján hogyé osztogatják ezt a 'stiftet' meg akkor már a kuplungot is bár tartok attól hogy az nem a Viktoréknál lesz a legolcsóbb....

Ezekszerint a váltó cseréről mondjak le mert nem lesz érezhető változás?!

Köszönöm szépen!

Link to comment
Megosztás:

Stiftezést nekem is mindennel együtt 1-2 ezer forintért csinálták, nagyon megérte, pontosabb lett a váltó, és sokkal jobb volt váltani vele, mert "egészségesebb" mozgása lett a váltókarnak.

A váltód meg nem tudom mennyire súlyos eset, de én azt szét nem szedetném ha nincs egészen halálán, mert félő, hogy utána sose tudják normálisan összerakni..... valszeg maximum vennék másikat bontva... nincs benne annyi rizikó... főleg, ha próbálható...

Link to comment
Megosztás:

Stiftezést nekem is mindennel együtt 1-2 ezer forintért csinálták, nagyon megérte, pontosabb lett a váltó, és sokkal jobb volt váltani vele, mert "egészségesebb" mozgása lett a váltókarnak.

A váltód meg nem tudom mennyire súlyos eset, de én azt szét nem szedetném ha nincs egészen halálán, mert félő, hogy utána sose tudják normálisan összerakni..... valszeg maximum vennék másikat bontva... nincs benne annyi rizikó... főleg, ha próbálható...

Így van, kipróbált bontott váltó, Patyi max. 20ért cseréli...

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon királyos!!

Hosszú hétvégén akkor össze is tudjuk dobni. Csajozós verda...:mellow:

Sajnos a lakatos nem dolgozik a hétvégén,így az üvegeket nem tudom beragasztani,de terveim szerint vasárnap jó lenne a lökösöket a lámpát,meg az ilyen apróságokat visszarakni.Azt mondta a Bandi hogy ott nyugodtan összerakhatom :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De első körben stift csere, asszem vagy 100 forint eg és 1.23 perc a cseréje géptetőfelnyitással és lecsukással együtt.

Következő találkozásunk alkalmával kapsz rá 2 percet és 500Ft-ot! :rolleyes:

Előny még az is,hogy ez dízel és nincs annyi felesleges bisz-basz a motortérben,könnyebben hozzáférsz! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a lakatos nem dolgozik a hétvégén,így az üvegeket nem tudom beragasztani,de terveim szerint vasárnap jó lenne a lökösöket a lámpát,meg az ilyen apróságokat visszarakni.Azt mondta a Bandi hogy ott nyugodtan összerakhatom :rolleyes:

Csak az első szélvédőt kell ragasztani?

Nem lehet megkérni, hogy azt azért még foltozza be neked hétfőn? Gyorsan megvan és akkor legalább nyugodtan száradhat.

Link to comment
Megosztás:

Nos,

600 ft a stift és mint kiderült fém...

probálkozom azzal hogy kuplung meg 'fém bizbaz' csere és imádkozom hogy jó legyen...

Köszönöm a segítséget mindenkinek !

Hát szerintem a kuplung cseréhez le kell szedni a váltót, ami ugyanúgy 15-20e forint, mint egy váltó csere, szóval ha ott tartasz, akkor a kettőt egyszerre kéne megcsinálni, mert úgy sok idővel és pénzel beljebb lennél.

A stiftről azt hittem, hogy műanyag, sorry...

Link to comment
Megosztás:

Csak az első szélvédőt kell ragasztani?

Nem lehet megkérni, hogy azt azért még foltozza be neked hétfőn? Gyorsan megvan és akkor legalább nyugodtan száradhat.

Hétfőn szerintem nem fog dolgozni a lakatos. Inkább sörvirslizik a ligetben.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos,

600 ft a stift és mint kiderült fém...

probálkozom azzal hogy kuplung meg 'fém bizbaz' csere és imádkozom hogy jó legyen...

Köszönöm a segítséget mindenkinek !

és abból 2 darab kell elvileg ha jol emléxem.. nekem attol a 2 xar stifttöl nem lehetett kapcsolni a kettest, csak a jobbos kanyarba vette be..

Link to comment
Megosztás:

és abból 2 darab kell elvileg ha jol emléxem.. nekem attol a 2 xar stifttöl nem lehetett kapcsolni a kettest, csak a jobbos kanyarba vette be..

Jaja, nekem is kettes volt a gond.

Viszont nem recseget és nem csinált semmit, csak nem vette be...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.