Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jólvanmár szakadjunk le a témáról.....még a végén le leszek retkezve CS-n....igy is hetek óta álmatlanul forgolódom, meg nincs étvágyam, kiszürkült a hajam mert cska 9.97-en állok :lol: :lol:

:mellow:

Kennék rá kis zsírt, de nemtom hogyan kell.... :rolleyes:

(csak hogy jobban aludj, szülinapos!) ;) :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

jólvanmár szakadjunk le a témáról.....még a végén le leszek retkezve CS-n....igy is hetek óta álmatlanul forgolódom, meg nincs étvágyam, kiszürkült a hajam mert cska 9.97-en állok :lol: :lol:

:D

Te hallod, mennyi időd van ilyen hülyeségekre! :mellow: Még nekem mondod, hogy nem szakadok meg a melotól. :unsure: :rolleyes: Persze ne hagyuk figyelmen kívül, hogy Hepi Börzdéj nagyfiú! ;)

Link to comment
Megosztás:

Idézet kedvencünktől:

Dr.Nemtomkicsoda...

"Még mindig az a baj, hogy "arc nélkül" vagyok? Kérdeznék valamit: amikor az opel fórumon, a betévedő szerencsétlent agyon szívatjátok, és lealázzátok a fellengzős szövegetekkel, akkor hol van a ti arcotok? Hmm. Sehol. Mert ti sem vállaljátok a sok mocskolódás után a kvázi "következményeket" "

Azért Colaa-val jól elvannak... :rolleyes: :mellow:

Még mielőtt Redi hozzászólását olvastam volna, én is rá gondoltam. Az utóbbi időben nem nagyon volt hasonló eset ezen kívül. Vagyis nekem nem tűnt fel.

Nekem nem kell aggódnom az átlagom miatt. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Eltársak!

Aszonta szerelő barátom hogy szívesen cserél nekem a váltómban olyan kis műanyag stiftet amit említettünk valamelyik nap de 20-25 pénz egy váltó szét/összerakás.És ha kicseréli és esetleg mégsem amiatt reccsenek hanam valami csapágy vagy bármi miatt akkor már jóval többe lesz nekem ez a váltó ügy mint egy bontott 'új'(Diny) ...

Aztán ezt még megfűszerezném egy olyannal hogy: állítólag az F18-as rövidebb picit kvázi rövid távon picit jobban menne a sas...

Mit csináljak szerintetek ?

Nézzek egy F20 ast vagy esetleg egy 18-ast?(az bele megy az enyémbe egyántalán buhera nélkül?)

Köszönöm szépen megen :mellow: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nemrég vettem a GSI-cskémet. Nem volt jó a fűtésvilágítás. Elmentem megcsináltatni. Megcsinálták. Most akkor ég, ha gyújtás van. Ez így rendben van? Nem csak akkor kéne világítania, ha fényszóró fel van kapcsolva (mint a műszerek) ?

De igen.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy égőcserénél nem hiszem,hogy nagyon variálnak a vezetékezéssel, úgyhogy ha hiba is lenne, akkor sem az ő hibájuk.

De szerintem gyújtásra kell világítania. Ahogy a középső kijelzőnek is.

Akkor nyert a gyújtáskapcsolás...

Köszi mindenkinek a választ!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.