Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Talán mert kicsit otthon hagytam... :unsure: :D :mellow:

Az agyad is meghúzódott? :lol: Szóval azért hívtalak mert vácin (Pálza elött) mentem és egy sötétkék A4 kombi dizli mellé érve átnéztem és abban a pillanatban mondtam magamban na ezzel nem versenyzem. Valami arab terorista meg a haverja ült benne s ahogy mellé értem el is vettem a gázt (nem szeretem a hideg fémet a torkomnál). Jobban is tettem mert ember akkor rámnézett és olyan lenézően nyomott egy frutit. Nos az eredmény: Időm nem volt padlót nyomni. Baromi hangos hang amolyan csattogós mintha egy v6 vagy v8-as motorban kilenne egy pár tőke és utána amikor elment iszonyat füst (fele a matt fekete caddy füstjének). Olyat lépett gurulásból, hogy szerintem az túrbós gsi is nézett volna nagyokat. Gondoltam utána megyek és megkérdem: Jó jó na de meddig? Aztán bevillant mégegyszer Oszama ábrázata (szakál nélküli verzió) és inkább nyomtam tovább nyugiban. :lol: Rgo nagyot ment csak szerintem ez sem a stabil verzió volt. Csak azt nem tudom ezek a húzott grizlik mennyit bírnak? Lehet nem kellett volna ezt elmesélnem mert csak spanollak vele. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Ha két kipuffja volt két oldalt, akkor az 2.5 V6 TDI lehetett, igencsak húzva...

Van azért fantázia ám ezekben a olajzabálókban... :mellow:

Az enyim csak 160 pacira lesz húzva és 330-340 nm-re, ez az első fokozat, és ráadásul ez szinte gyári stabilságú marad...azért csak szinte, mert nyilván nem... :unsure:

Azt meg hogy ez így mit fog menni majd kiderül...de egyenlőre nem izgat annyira...inkább lehet, hogy feltámasztom a GSI-t...ez kb a héten ki is derül... :rolleyes: de most így éjfél körül azt mondom ám legyen... :D

Link to comment
Megosztás:

Hááá Béééjla beszarok bazzz...írj mééééég....léééééégysziiiiiiiiiiiiii.... :rolleyes: :mellow: :unsure:

Én is jót röhögtem a citjoen leírásán :D

Az agyad is meghúzódott? :lol: Szóval azért hívtalak mert vácin (Pálza elött) mentem és egy sötétkék A4 kombi dizli mellé érve átnéztem és abban a pillanatban mondtam magamban na ezzel nem versenyzem. Valami arab terorista meg a haverja ült benne s ahogy mellé értem el is .....

Na ez meg a másik, amitől majdnem lefordúltam a székről.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha két kipuffja volt két oldalt, akkor az 2.5 V6 TDI lehetett, igencsak húzva...

Van azért fantázia ám ezekben a olajzabálókban... :rolleyes:

Az enyim csak 160 pacira lesz húzva és 330-340 nm-re, ez az első fokozat,

Először vedd már meg mielőtt elköltesz megint másfél misit motortuningra meg mielőtt felfrissíted a tréles ismerősökkel a kapcsolatot :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Az agyad is meghúzódott? :rolleyes: Szóval azért hívtalak mert vácin (Pálza elött) mentem és egy sötétkék A4 kombi dizli mellé érve átnéztem és abban a pillanatban mondtam magamban na ezzel nem versenyzem. Valami arab terorista meg a haverja ült benne s ahogy mellé értem el is vettem a gázt (nem szeretem a hideg fémet a torkomnál). Jobban is tettem mert ember akkor rámnézett és olyan lenézően nyomott egy frutit.

képzeld ő mit gondolhtott? :mellow:

"Allah nevére, itt van valami nagy, kopasz, borostás, bmw-s bűnöző jobb ha gyorsan eltűzünk innen mielőtt lelő...biztos azért lassít, mert keresi a pisztolyt"

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

"Vmax:270km/h."

Hát igen az EDS Motorsport phase chip 1 odabasz. Nekem is volt, nem is mentem utána 270 alatt soha... :rolleyes:

Milyen lehet a phase 3? :mellow:

Valszeg félreérthető volt, azt a gumi sebességindexére irta :unsure:

Ahogy látom a Cayman már megvan helyette ;) :D

ha ez vigasztal én nem adom el

Csak lazááán :P

Én se... 1.5 évig még tuti nem :D

Egyenlőre úgy néz ki én sem... :lol: ;)

Nah, megcsinálod, tatod? Éééés? marad játszó autónak? vagy nem szakadt rád a bank azért? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.