Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát szerintem ha veszel egy 18 éves autót, akkor azzal nem fogsz menni úgy sokezer km-t, hogy

ne legyen bajod több dologgal is... vannak tartós típusok, amihez nem sokat kell nyúlni ilyen korban

sem, és nem kell rá sokat költeni, de azt ki kell fogni.

Szerintem a BX tulaj szívéről is nagy kő eshetett le, hogy működött az emelés, amikor kipróbáltad :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ezt most célzásnak szántad ? :mellow: :rolleyes:

Miért, talált? :lol: :unsure:

Egyébként nem, ez sem neked, sem Bélának nem szólt, csak általánosságban írtam, a tapasztalataimra hagyatkozva.

Béla, nem értelek én félre, annyi az egész, hogy nekem igazán rossz tapasztalatom csak csigaevő autóval volt.... amit leírtam az télleg úgy volt, nem vicc. A sógorom ilyen "sz@rni bele, csak menjen, nem kell sajnálni" típus, én már inkább be sem ülök az autójába.

Az igaz, hogy azok az autók, amik nekem is tetszettek tíz-tizenöt éve, ma már gyakran a 100 ezres kategóriában kínálják magukat, de mivel nem nézem őket mostanság, nem tudom, valójában milyen állapotban lehetnek.... de azért csak bizalmatlan vagyok, húsz év az húsz év, és csodák nincsenek, no. Ilyen autó vételébe akkor szállok be, ha ott a családi autó, ami mindig indul, mindig kifogástalan.

Szumma-szummárum, végülis te döntesz, mi meg csak azért jártatjuk a pofánk, mert jót akarunk.... (bár a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve :lol: )

PS: Tiszta szar a net a cégnél, állandóan lebont, valami nem gömbölü.... Na megyek, elolvasom a Dr. Nick folytatást.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a cs ez mennyire szánalmas. Nem is voltam hajlandó többet olvasni két nick hsz után. És komolyan ettől megy fel a cs statisztikája. Most is 10 GSi klubbos olvassa :rolleyes:

Nemá

Erről jut eszembe, gondoltam, kiraknék egy GSi Club matrinyát a piros ócskavasra - tudom, nem az a kifejezett Géjesi, de az Anti féle felnikkel egész sportos lett. :mellow:

Most Astra G klubban vagyok, lehet több helyen is az ember?

Link to comment
Megosztás:

hasznaltauto.hu-n is egymás alatt volt tegnap a tiéd meg a Tom autójának a hírdetése :lol:

Valóban komoly lehetett a látvány, Tomét láttam fent de nem Antié alatt.

Viszont mások is megúnták a GSi feelinget, konkrétan négyen adtak fel hirdetést tegnap.

1 2 3 4

Uccsó komoly :D

"Leírás: GSI kedvelőknek való kicsi kocsi." :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.