Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szép lesz ha tudom hogy mit tegyek oda...

egyenlőre nemtudom mi ez az ív...

nem tud valaki csehül hogy megkérdezze nekem ezt a figurát hogy konkrétan ŐK maguk gyártották-e az íveket amit aztán felheggesztettek vagy valamelyik másik márka javítóíve ez?

ki tud csehül? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na lehet, hogy más vonalon indul el a GSI dolog...

Felmerült, hogy visszamegy xe-re...ez kb 150e huf...innentől kipróbálható, használható, nem bejáratós talán jobban eladható...

És akkor megmarad a Cooler+ coolerezés, lefújó, nagy AC, z20let befecsik, turbó, műszerek, meg apróságok...

Viszon akkor vissza kell alakítani a kupuffhoz a leömlőt, computert, kábelezést...szal van vele macera...

hát nem is tudom, hogy megéri e...

Ha meg megcsináljuk, akkor az is 200e, és akkor viszont pöpec turbós...viszont bejáratós...így nem kipróbálhatóan nehéz lesz eladni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na lehet, hogy más vonalon indul el a GSI dolog...

Felmerült, hogy visszamegy xe-re...ez kb 150e huf...innentől kipróbálható, használható, nem bejáratós talán jobban eladható...

És akkor megmarad a Cooler+ coolerezés, lefújó, nagy AC, z20let befecsik, turbó, műszerek, meg apróságok...

Viszon akkor vissza kell alakítani a kupuffhoz a leömlőt, computert, kábelezést...szal van vele macera...

hát nem is tudom, hogy megéri e...

Ha meg megcsináljuk, akkor az is 200e, és akkor viszont pöpec turbós...viszont bejáratós...így nem kipróbálhatóan nehéz lesz eladni... :mellow:

Ismerős gondolatmenet.........még ha le is lettem anno hurrogva érte......... :rolleyes:

Viszont utána külön el tudod adni a LET technikát is....... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Őszintén?

Lökös puffff le...GSI lököst helyette...

Morci jó...de direkt áll el így a géptető, vagy még nem állítottátok be?

Ja és egy 60-as ültetés... :rolleyes:

GSI lökit szeretnék... Mocitető még nem volt beállítva a kép készültekor. Azóta kb. stimmel már.

A 60-as ültetéssel az a baj, hogy nem bírná el a remek salgótarjáni utakat. Itt-ott még így is odaverem az alját. :mellow: Bár hátra elfér még kb 4cm.

Link to comment
Megosztás:

István kitartás ez egy ilyen szakma! Egyébként az a baj a fényezőkkel a sok más melett, hogy nincsenek megáldva fantáziával.

Mikor rakjuk össze?

Most konkrétan nem a fényezővel van a gond,ő kiválló munkát végez.A lakatos viszont elmehet a p@csába.1hete nem volt hajlandó szétszedni a tükröt,meg kiszedni az ajtókból az üveget,de arra volt ideje hogy 80helyett 90 legyen a pénze.ja és az se baj ha már most oda adom neki :unsure: .Kénytelen voltam Én kiszedni az üvegeket,annyira nem is volt vészes. :rolleyes:

Péntekre jó ha kész lesz viszont tényleg nagyon szépen alá van dolgozva eddig :mellow: .Remélem a festés os ennyire jó lesz.

Már annyira benne vagyok hogy lehet vissza se viszem a lakatosnak a kocsit :D össze rakom én.

Link to comment
Megosztás:

Látod Anti... ezért vagyok parás a lakatolással kapcsolatban. Naplopók! elbaszarintják... egyszerűen nem merek rájuk bízni egy ilyen nagyságrendű szélesítést... tuti hogy csálén állna vagy valami gebasz lenne vele.

(Megtanulom hogy kell és megcsinálom magamnak)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.