Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszönöm Urak!

Benya szag nincsen igazán...talán egy pici de ennyi volt is mindig sajna...

várom a fizut akkor szeretettel(gondolom ezzel szintén egyedül vagyok :mellow: ) aztán akkor ezúton keresgéltetek majd a szerelő bácsinál...

jeladókat amugy cseréltettem már...

ha már itt tartunk a váltó reccsenésem állítólag attól van hogy a 'léptető villán' van egy műanyag pöcök ami el van kopva ... valaki találkozott már ezzel? lehetséges ez tényleg?

csak mert kuplungot cserélnék a jövőhéten és nemtudom miért recseg az 1-es ,2-es, rüki, mert a kuplung már nem emel ki tökéletesen meg öreg is a szerkezet csak azt nem szeretném h benn lesz az új kuplung és még mindig reccsenni fog...

nézzek új(Diny) váltót magamnak vagy szedessem szét az enyémet(csak ez gondolom jóval több, esetleges kidobott pénz)... ? :unsure:

ismét köszönöm,köszönöm,köszönöm :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Urak!

Benya szag nincsen igazán...talán egy pici de ennyi volt is mindig sajna...

várom a fizut akkor szeretettel(gondolom ezzel szintén egyedül vagyok :mellow: ) aztán akkor ezúton keresgéltetek majd a szerelő bácsinál...

jeladókat amugy cseréltettem már...

ha már itt tartunk a váltó reccsenésem állítólag attól van hogy a 'léptető villán' van egy műanyag pöcök ami el van kopva ... valaki találkozott már ezzel? lehetséges ez tényleg?

csak mert kuplungot cserélnék a jövőhéten és nemtudom miért recseg az 1-es ,2-es, rüki, mert a kuplung már nem emel ki tökéletesen meg öreg is a szerkezet csak azt nem szeretném h benn lesz az új kuplung és még mindig reccsenni fog...

nézzek új(Diny) váltót magamnak vagy szedessem szét az enyémet(csak ez gondolom jóval több, esetleges kidobott pénz)... ? :unsure:

ismét köszönöm,köszönöm,köszönöm :D :rolleyes:

Van tényleg a rudazatban egy műanyag stift egy próbacserét megér. Nem túl drága alkatrész. Nekem amikor az volt kopva, akkor fokozatot nem vette be.

Link to comment
Megosztás:

Antennát hogyan lehet levenni? Elegem van a "villanyautó" dizájnból :rolleyes:

Szerintem meg jól néz ki rajta az a kis antenna...

de ha mindenképp le akarod szedni, akkor le kell szedned a tetőkárpitot és ha van napfénytetőd akkor az egész azt tartó fém tálcát is, mert ha jól emlékszem(bár párszor már szét szedtem) az alatt van

Link to comment
Megosztás:

Mekkora is az a hibálózó műanyag izé a tetőn? Fél méter? Az meg nemkicsi :mellow:

Helyette kellene valami sokkal rövidebb. Teljesen levenni nem akarom mert luk marad a tetőn :rolleyes:

Ah így már más... :unsure:

Szóval csak cserélnél... ahhoz is ez a művelet kell ha az antenna tartó részt is cserélni akarod, de egyszerübb lenne ha találnál egy olyat ami rövidebb és belepasszol a gyári helyére. Szerintem amúgy a legtöbb compatible a gyári menetes részivel.

Link to comment
Megosztás:

Simán leteker, vesz egy kisebbet a csodálatos booombasztik nevű kiszolgálóegységben...és felteker...ennyi...

Én még csak olyat láttam ami több menettel is felrakható, mert van egy kis kétfelé is menetes csavarka, amit az összes létező fajtába bele tod tekerni...ezt adják a csomaghoz...Van világítóüs változat is...Redi ne légy gyáva... :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Mekkora is az a hibálózó műanyag izé a tetőn? Fél méter? Az meg nemkicsi :D

Helyette kellene valami sokkal rövidebb. Teljesen levenni nem akarom mert luk marad a tetőn :unsure:

Anti jól összefoglalta..... mondjuk én olyan világítós biszbaszt nem vennék, mert a gagyinak is van határa.... :lol: :mellow:

Nem mondod, Redi, hogy meg sem próbáltad még letekerni? Ha nem jön, akkor lehet, hogy a menet be van rohadva. Erőltesd nyugodtan - ha jó, akkor lejön, ha meg eltörik, nem kár érte, max. cserélni kell az alapot is.... :rolleyes:... Ha meg már azt is cseréled, lehet ilyen cápauszony szerű pici antennát kapni, mint a BMW-k GPS antennája. Vagy egész laposat is, mint az Ojdik GPS antennája. Mindegyik jól müxik...

Link to comment
Megosztás:

próbálom, próbálom de innen a 3.-ikról rohadt nehéz elérni X-Men erővel a mélygarázsban pihenő autót :mellow: :unsure: :D

Talán a mentális képességek helyett a fizikait kellene előtérbe helyezni.... (lekocog, megfog, teker, örül).... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.