Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tom elvileg jóban van a sráccal (legalább is beszélnek néha) aki megvette a sárga feketét...

Talán felhívhatná, hogy akkor most vattafákk van... :rolleyes:

Ja és anúgy szombaton láttuk az autót, és Tom szerint nem az a srác vezette, aki megvette tőle...végképp elvesztettem a fonalat... :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tom elvileg jóban van a sráccal (legalább is beszélnek néha) aki megvette a sárga feketét...

Talán felhívhatná, hogy akkor most vattafákk van... :mellow:

Ja és anúgy szombaton láttuk az autót, és Tom szerint nem az a srác vezette, aki megvette tőle...végképp elvesztettem a fonalat... :unsure: :D

Volt ott valami kavarás, hogy ki veszi meg, de azt hittem hogy az már tisztázódott...

Ezek szerint mégsem...

Jó, delután felhívom a srácot... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg az a vasárnap esti programod, hogy Dacia-kat nézegetsz hasznaltauton? :unsure: :rolleyes:

Aha :D

Amúgy szívesen vennék dácsiát, ha nem oszlott volna már el mindnek a karosszériája a levegőben... :mellow: Volt nekünk annó és nagyon szerettem, habár valahol mindig sántított. Vagy ez volt rajta sz..r, vagy az. De amúgy okés volt....

Link to comment
Megosztás:

Aha :mellow:

Amúgy szívesen vennék dácsiát, ha nem oszlott volna már el mindnek a karosszériája a levegőben... :rolleyes: Volt nekünk annó és nagyon szerettem, habár valahol mindig sántított. Vagy ez volt rajta sz..r, vagy az. De amúgy okés volt....

mindig is tudtuk h nem vagy "átlagember" de ez már sokk volt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Azért az újabb gyártású RenaultDácsiák már sztem műszakilag egész jó konstrukciók lehetnek.Még ha a formaterv kisit sántít ish......

hát nemtom,de én ilyen elb@szott formát nemigen láttam még...

ha már ennyire olcsó megoldás kell,inkább egy thalia :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nem indul az autóm... miért?

na jo kicsit konkrétabban , forgat és mintha nem kapna benzint...kis gáz pumpa meg 5-7 inditózás után nagynehezen elkapja...ha egy napot áll akkor ezt csinálja, ha 3-4-5 oránként beinditom akkor beindulgat.

Az aksi 14 - 14.2 -t mutatott ill. a mÚtiméter...

köszönöm :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tom elvileg jóban van a sráccal (legalább is beszélnek néha) aki megvette a sárga feketét...

Talán felhívhatná, hogy akkor most vattafákk van... :rolleyes:

Ja és anúgy szombaton láttuk az autót, és Tom szerint nem az a srác vezette, aki megvette tőle...végképp elvesztettem a fonalat... :mellow: :unsure:

pedig elég egyedi.........bizti nem jön veled szembe mégegy :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem indul az autóm... miért?

na jo kicsit konkrétabban , forgat és mintha nem kapna benzint...kis gáz pumpa meg 5-7 inditózás után nagynehezen elkapja...ha egy napot áll akkor ezt csinálja, ha 3-4-5 oránként beinditom akkor beindulgat.

Az aksi 14 - 14.2 -t mutatott ill. a mÚtiméter...

köszönöm :rolleyes:

Arra tippelnék hogy az a bigyó ami nem hagyja hogy visszamenjen a benya az nyiffant ki, és az ac-nak fel kell színija a bengát a tankból mint amikor tök kifogy.

Link to comment
Megosztás:

Sárgának lesz igaza, a visszacsapó szelep lesz a bibis, vagy valahol luftos lesz a benyacső...nincs benzinszag, amkor indítózol? :rolleyes:

Milyen Sárgának? :mellow:

Albert kínai? :unsure:

Egyébként tényleg kéne tudni, hogy van-e benyaszag, ez lehet motrohőfok jeladó is pl.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.