Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Á nem hiszem,mert így is nagy az arcom...

:unsure: :D

De most komolyan...vannak emberek akik ezért képesek elküldeni egy sms-t, holott a GSI 3 hete üzemképtelen, én meg már jó ideje nem voltam ott sehol...és ma délben kibukott belőle... :lol: :lol:

Emléxel még arra G Astrára?, amin ugyanaz a szöveg volt mint a GSi-den?Sztem lehet kapcsolat............ :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Emléxel még arra G Astrára?, amin ugyanaz a szöveg volt mint a GSi-den?Sztem lehet kapcsolat............ :rolleyes: :unsure:

Viszont ha megnézed az autó adatlapját és amit az audisanti oldalára írt akkor látszik némi (nem is kicsi) különbség a helyesírásban.

Sherlock at work :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Valakinek viszont nagyon beletaposhattam a lelki világába, mert kb fél éve fél órát vagyok a Lurdynál kb, mert utána dart's van, a kocsim meg kb 3 hete ha nem egy hónapja nem megy...elötte meg szar idő lévén nem nagyon használtam...

Szóval ebből a gyerekből elég mélyről törtek fel a sérelmek most... :rolleyes: :mellow:

Amúgy fogadom, ez a magát dr.Nick-nek nevező matyizóbajnok szreintem életében nem beszélt velem egy szót sem...

akkor tudná, hogy nem én szerelem a fostaligát, nem értek hozzá, és ezt nem is hírdetem... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy fogadom, ez a magát dr.Nick-nek nevező matyizóbajnok szreintem életében nem beszélt velem egy szót sem...

akkor tudná, hogy nem én szerelem a fostaligát, nem értek hozzá, és ezt nem is hírdetem... :rolleyes:

Bizton' beletapostáá v.melyik baráttya leekivijágába eee! :mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

kell egy web hozzáférés amit meg lehet nézni,hogy milyen IP-ről látogatták. :rolleyes:

Utána feltenni 1 képet és belinkelni anti oldalára valami ilyesmi szöveggel : "dr.nick ez a véleményünk rólad:"

Ezt tuti megfogja nézni így láthatóvá válik az IP -címe :mellow:

Link to comment
Megosztás:

kell egy web hozzáférés amit meg lehet nézni,hogy milyen IP-ről látogatták. :rolleyes:

Utána feltenni 1 képet és belinkelni anti oldalára valami ilyesmi szöveggel : "dr.nick ez a véleményünk rólad:"

Ezt tuti megfogja nézni így láthatóvá válik az IP -címe :mellow:

Naggyon ravasz! :D Tuti csapda lenne, mert még úgy is ránéz majd az oldalra...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.