Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudok menni, meg mindent...kicsit lassabban beszélek, mert máhogy veszem a levegőt...elmentünk a Jánosba ismerőshöz a balesetibe...röntgen meg minden...

Nézi a fotót...mondja, hogy nem tört el bordám semmi...huh...mondom király...na utána csak annyit mondott, hogy ha eltört volna jobban járok...az 4-5 hét...és kész...

Aztán elmondta mi van...hát lefagyott a mosoly az arcomról...

Úgyhogy Lurdy biztos kimarad...kicsit sokat kell pihennem...mert hétfőn meló van...

Viszont azóta csak 1 fél cigit szívtam, mert nem bírok levegőt sem venni normálisan... :rolleyes:

:mellow: Ha tökön rúgod magad, akkor elterlheted a fájdalmat a központi agy felé és ekkor könnyebben vehetsz levegőt, így tudsz cigizni! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

De ha már telifény, akkor vagy Catalunia splash, vagy Sliverstone blue. :unsure: (ezek sajnos nem olcsók :lol: )

Vagy matt fekete. :D

Ismerem... tényleg nem olcsó... :rolleyes: többek közt ezért cseréltem le az astrát... nem bírtam volna fizetni a javítást, ha valami baja esik. Sajna... de az új tulaj se tudja... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Csak sárga árnyalatra lehet fújni az autót?

Én megpróbálkoznék a gyári "antracit swarcmetállal", a tipikus GSI fekete színnel. Mindig szerettem a színét az autómnak, szerintem szép szín.

Más kérdés, hogy minden felverődés, karc látszik, egy szem por már üti a szemedet, gyakorlatilag kertvárosban 1 nap állás után látszott rajta a finom porréteg. Na ezt nagyon utáltam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.