Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát srácok velem az van, hogy tegnap foci közben sikerült olyan szerencsétlenül esenem, hogy a jobb vállam most 1 centivel beljebb van mint kéne, és a gerincoszlop és lapocka közötti izom elszakadt...4-5 hónap a teljes gyógyulás...

CSak csupám minden levegővételnél szarok be a fájdalomtól, pedig elég magas a fájdalomküszöböm...

Nem tudnak vala mit csinálni, majd meggyógyul...király...

Nem bírok se ülni, se állni, se feküdni, mert mindenhogy rossz...

Na ez az oka az eltűnésemnek...bár szerencsére még az ülés megy a legfjobban... :mellow:

hát szomoruan olvasom a történteket...kitartás de szerintem erre csak egy gyógymód van.... egy mielőbbi OOOO érkezés! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma megint a fényezőnél.Egész jól halad :rolleyes: Az egyik oldala és a hátsó ajtót már csak alapozni kell,viszont a színnel bajban vagyunk.Hiába keverünk bármit a mostani sárga színbe semmi nem változik.Úgy néz ki hogy a sárgából nem lehet ütös színt kreálni :D.

Már az is megfordult a fejembe hogy akkor más színűre kellene fújatni :unsure: Ragaszkodtam idáig a sárgához,de ha olyan lesz mint volt annak nem sok értelmét látom :lol: :D

Arra gondoltam hogy a coupe astra capri sárga színét kellene ráfújni.Segítsetek mert legkésöbb szombatra el kell döntenem hogy milyen legyen :mellow: ;) :lol:

caravantuning154.jpg

caravantuning153.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mit szólnál ha lambonarancs-fekerte lenne? Még soha nem láttam olyat.... :rolleyes: :lol: :lol: ;)

nah de komolyan.....ez a caprisárga egy jó szín :unsure:

(nem a német taxis passatoknak volt valami hasonló szine? :D )

A két szín eleve felejtős attól nagyon egyedi lenne :D ;) :P

Nem tudom hogy a német passat taxiknak milyen színe volt :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Mit szólnál ha lambonarancs-fekerte lenne? Még soha nem láttam olyat.... :unsure: :D ;) :P

nah de komolyan.....ez a caprisárga egy jó szín :lol:

(nem a német taxis passatoknak volt valami hasonló szine? ;) )

Németeknél a taxik ilyen tipikus vajszínűre vannak nyomva (általában). Nem igazán caprisárga metál.... :D :rolleyes: :lol:

Viszont szerintem a caprisárga nemtom.... :lol: ...szerintem az a fajta halvány gyöngyházmetál sárga lenne az atom, mint pl. a Mitsu Colt-oknak volt 1992-1996 között. Az sárga is, de nem kanári meg citrom, hanem diszkrétebb, nagyon jól állna a caravannak. :mellow:

Erre a színre gondolok...

Link to comment
Megosztás:

a Mitsu Colt-oknak volt 1992-1996 között. Az sárga is, de nem kanári meg citrom, hanem diszkrétebb, nagyon jól állna a caravannak. :rolleyes:

Az az egy sárga ami nem tetszik :D

nagyon szép szín a capri sárga, különleges lenne vele a caravan...ha sárgában gondolkozol sztem jó válsztás :lol:

a költségek nőnének egy új forgalmi+törzskönyv kombóval :unsure:

A Detti felvette a nevem mikor összeházasodtunk és pont most íratná át az összes papírjába az új nevét :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj ezzekkel a sárgákkal hogy ha esetleg bármi sérülés van az autón akkor már sose lesz egyforma mert mégegyszer nem tudnak olyat keverni,ráadásul 1 elem helyett 2-3kell fújni hogy ne legyen annyira feltünő a színeltérés :mellow: :rolleyes:

Ilyen alapon nyomd fehérre..... azt mondják most jön divatba. Selyemfényű gyöngyházfehér esetleg?

(persze akkor ugyanott vagy. A Neolux fehér nem hiszem, hogy trendi lesz)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.