Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez szép, de semmi nem változtat azon hogy ez egy francia autó

Ültél már DS-ben?

Sok olyan újítást tartalmazott a maga idejében,amit a német gyártók csak jóval később fedeztek fel!

Nem mondom,hogy francia fan vagyok(bár német se),de a DS nagyon egyedi és előremutató gépezet!

Link to comment
Megosztás:

Azért ezt nem mondtam... :unsure: :D

Sok víz lefolyik még addig a Dunán... :mellow: :rolleyes:

ilyen sérülésekkel nem szabad viccelni mert ha rásérülsz akkor a 4 honapbol könnyen 6-8 lehet.

meg kell várni mig meggyogyul rendesen és utána fokozatosan terhelni.

Link to comment
Megosztás:

Ültél már DS-ben?

Sok olyan újítást tartalmazott a maga idejében,amit a német gyártók csak jóval később fedeztek fel!

Nem mondom,hogy francia fan vagyok(bár német se),de a DS nagyon egyedi és előremutató gépezet!

ülni nem ültem benne, de olvastam rola már sokat.

lehet hogy sok ujitás van benne, amit a németek még akkor nem használtak, de ez nem jelenti azt hogy nem is tudtak rola. Csak még nem találták elég kiforrottnak.

Link to comment
Megosztás:

Lesz benne egy chip, meg másik befecsik, így lesz 160 paci, és 330 nm körül, és menetteljesítményre kb c20xe állóból lehet picit rosszabb, gurulóból picit jobb...1350 kg forgalmi szerint az autó...majd mérünk egyet rajta Voszival utána chip, és megint mérés...

A másik verzió az lenne, hogy gt20-as turbó menne rá, adagoló csere, befecsik csere, chip, kuplung kevlázozás, turbóhoz leömlő, meg szerelés...

Ez 350ezer Huf-os móka...viszon 200le, és 500nm nyomaték lenne...402 m-en kb 14.7-8-as időket menne...

Egyenlőre az első verzió lesz ha minden igaz...

Hihihi... gurul,fékez.. elvisz Á-ból B-be miiii? :D :lol:

A vér nem vállik vizzé :mellow: :lol:

itt nálunk történt.. ö volt a baleset egyetlen résztvevője.. háttal a tulajok állnak

http://kakukk.uw.hu/crash.JPG

Ez ha jól látom a reitter és a két sávot elválasztó részen lévő villanyoszlop.. bákker. és hogy kicsapta onnan!! :unsure: Én is kivi lennék hogy hozta össze?!

Hát srácok velem az van, hogy tegnap foci közben sikerült olyan szerencsétlenül esenem, hogy a jobb vállam......

Nem bírok se ülni, se állni, se feküdni, mert mindenhogy rossz...

Na ez az oka az eltűnésemnek...bár szerencsére még az ülés megy a legfjobban... ;)

Uhh.. az szép.. utoljára hasonlót Sz.Gabtól hallottam. Ő az aknába esett be hasonló "szerencsésen" :rolleyes: Jobbulást...

Link to comment
Megosztás:

b+ milyen az, hogy elszakad egy izom? :lol: ;)

redi! Te nem jársz véletlenűl gyúrni? :D Nem hallottál még ilyen történeteket? Én ha a többszöri nekifutásomat nézem, jártam összesen vagy 2 évet, de nem egy ilyenről hallottam.. igaz, ott azért bőven a 100kiló fölött játszadozott a csávókám.. és nem volt "szerencséje".. neki "csak" a mellizma szakadt le :D :mellow:

Amitől egyenesem fosok, ha rámjönne a csuklás...tutkó kiugrok inkább a negyedikről... ;)

Nem biztos hogy jó ötlet.. amilyen szerencséd van, úgy esel, hogy csak egy lábad csúszik fel a derekadba, és azal fogsz szenvedni :unsure:

Szal inkább csak fájdalomcsillapító :lol: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Leírnék 2 hibajelenséget amivel már hónapok óta küzdöttem és végülis kb. fél óra alatt orovoslható volt a hiba.

Hibajelenség : hidegen indulásnál kb. 20-30sec ig soxor volt,hogy leálldogált a kocsi vagy nagyon alacsony lett az alapjárat.(300-400rpm)

Mindehez társult egy olyan jelenség mintha "buborékos" lett volna a benzin.Kb. 1-2 perc járás után el is múlt minden hiba.

Másik hiba : ha a kipörgésgátló (ETC) bevolt kapcsolva akkor véletlenszerü időközönként elkezdett villogni a visszajelzője és lassult a kocsi egészen addig míg nem vettem le a lábam 1 pillanatra a gázról.Utána jó volt de pár pillanat múlva ismét kezdte a villogást és lassulást. :unsure:

(Végignéztem mindent : üzemanyag nyomás ,hőgombák , még az ETC-t is megnéztem de ott sem volt gond,,,,,,,,minden ok volt)

Megoldás : alapjárati motor full tisztítása és a gázbóvdennél lévő mikrokapcsoló tisztítása.Meg persze az egész torok és pillangó szelep ház (Féktisztító spray erre a célra tökéletes.)

Azóta minden hiba elmúlt tökéletesen jár a motor és az ETC sem vacakol !!!

Röviden ennyi , remélem tudtam segíteni annak ki hasonló gonddal küzd.

:rolleyes:

Anti neked meg jobbulást és pihenj sokat.Tudtam én,hogy veszélyes a foci :lol: :D :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.