Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mond te nem olvasol csak nézel ki a fejedből? Vagy csak estefelé mindíg illuminált állapotban próbálod olvasni? :rolleyes: Már többször volt linkelve is. Antal klubtag szeretné megvenni de nagyon.

Erre azt kell mondani hogy olvass vissza (by redline) :mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

Mond te nem olvasol vagy csak nézel ki a fejedből? Vagy estefelé mindíg illuminált állapotban próbálod olvasni? :unsure: Már többször volt linkelve is. Antal klubtag szeretné megvenni de nagyon.

De láttam de a régi linken már nincs fent a kocsi és nem értem miért fényképezte le Lanti. Ráadásul Anti aszonta csak két hét múlva lehet nála legkorábban, szal nem állt össze a kép. Ezexerint elmentek nyálcsorgatni :rolleyes:

Előbb majdnem a lábamra ejtettem egy C20XE-t :mellow:

Link to comment
Megosztás:

nagyon ráér QP.. nincs auto.. nincs gond... nincs mit csinálni :lol:

Gond van de nem érdekel.pénz kellene :rolleyes:

Nem hittem hogy elkezdik a héten az autót fényezni,és még hiányzik egy kis összeg a végéből.Remélem a fényező nem olvassa a fórumot :mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

Lanti ezen érdemes elgondolkodni :mellow: .Azt tudom hogy nincs ennyi pénzed,de lehet hogy ha egybe kadettot vennél akkor olcsóbb lenne.Legalább megtanuljuk hogy kell kiszedni a motort :rolleyes: :unsure: :D :lol:

BUDAPEST - Szigetvár: 219 km

De ne sokat gondolkodj rajta mert vannak akik nem gondolkodnak hanem csak úgy megveszik. Bukni nem buksz rajta.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor hogy mindenki tudja a történteket...

Lefoglalóztuk az Audit...97-es 1.9 tdi, 110 pacis mint a papír aláírásánál kiderült...és mivel a srácnak egy óra múlva le kellett adnia a tőlem kapott foglalót, így sebtuben 250-nel olcsóbb lett...(130LE-s nek volt hírdetve, állítólag elírták) így 2.350.000 lett az ára...

Lesz benne egy chip, meg másik befecsik, így lesz 160 paci, és 330 nm körül, és menetteljesítményre kb c20xe állóból lehet picit rosszabb, gurulóból picit jobb...1350 kg forgalmi szerint az autó...majd mérünk egyet rajta Voszival utána chip, és megint mérés...

A másik verzió az lenne, hogy gt20-as turbó menne rá, adagoló csere, befecsik csere, chip, kuplung kevlázozás, turbóhoz leömlő, meg szerelés...

Ez 350ezer Huf-os móka...viszon 200le, és 500nm nyomaték lenne...402 m-en kb 14.7-8-as időket menne...

Egyenlőre az első verzió lesz ha minden igaz...

Fényezésen vannak bibik, ergo jó csúnya csiszolásnyomok, szal fújva volt...ezt majd ha gondolom kijavítom egyszer...

kell rá gumit venni, vagyis kéne, mert megy rá nagyobb kerék a mostani 17-esből téli felni lesz...

S futómű van alatta, szóval szépen csücsül...nagyon szép recaro belsővel...kb ennyi...egyenlőre tetszik, bár sokan azt mondják, hgoy meg fogom bánni...

Jelzem a GSI még meg van... :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

akkor msn-en miért az van a neve mellett 4 napja, hogy "kezdek besokalni :unsure: :D "? ;)

Azt akkor írtam ki mikor kiderült hogy a felnim is sz@r :lol: :lol: ,de ha minden igaz akkor 16000ért meg lesz csinálva és csütörtökre az is készen van.(talán :mellow: :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy meg fogod bánni (ha nem adod el a GSit) :rolleyes:

Gratula az új autóhoz!!!!

a 110 lovas meg a 130 lovas miben különbözik? turbo? blokk? hf? vagy csak a computer?

Sok örömet az új kocsihoz!!!

Tök máshogy műxik a kettő, a 130-as az pdtdi, és ugyanannyiból kb ugyanaddig húzhatók, és strapát is ugyanúgy bírják...

Csak a 130-asból gyárilag többet hoztak ki...ennyi..

Hogy megmarad e...hát majd eldől...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.