Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Van valakinek valami ötlete,hogy tudnám leszedni az első ablakról a fóliát.Lehetőleg ne fél nap alatt?? :rolleyes:

eressz meg pár telefont fóliásokhoz! nekem anno az 1.4-ről szépen és gyorsan leszedték (bár azt hiszem az árral átb@sztak)

esetleg agressor andrist hivd fel ő foglalkozik fóliával

ha magadnak csinálod lehet, hogy beszakad pár helyen vagy csunya lesz....a gsi-n látszik, hogy az előző tulaj szedte le műszaki előtt (ezt mondta is) mert amikor odasüt a nap látszik a nyoma :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek valami ötlete,hogy tudnám leszedni az első ablakról a fóliát.Lehetőleg ne fél nap alatt?? :rolleyes:

hőlégfúvóval megmelegíteném első körben. ha az nem használ, akkor úgy hallottam, van valami leszedő cucc ehhez (vegyszer) használni még nem használtam, nem tudok arról nyilatkozni....

Link to comment
Megosztás:

Ettől tartok Én is :rolleyes:

de azt kaparta a srác és a jobbos ablaknál látszik is némi maradvány a gumikéder mellett/alatt/környékén...próbáltam sniccerrel (vagy mi a gyász az) kiszedni de csak a szivacsos részből sikerült lefaragni :mellow:

az 1.4en nincs ilyen gond ott leszedték szépen, szerintem is valami hőlégfúvós mókával

Link to comment
Megosztás:

Itt Te vagy az egyetlen akinek nem tetszik a gyári koptató.Lehet akkor veled van a próbléma :lol: :D

szövegértésből egyes :lol: :rolleyes:

pont azt ecseteltem olyan cizelláltan, hogy sajnálom, hogy levágattam és most már nem nagyon lehetne felrakni :mellow:

egyébként meg izlésekről kár vitatkozni, pláne problémaként emlegetni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

vegyszer... alkohol, benzin, körömlakk lemosó(aceton), hígitók...

Redi! Lehet ezek közül az egyikkel neked is át kéne törlni az ablakot, és eltűnne a bibi. :unsure:

a drogokat letolom, az alkoholt megiszom, a benzint elhasználja az autóm, a körmöm nem festem.....én is higítok csak halkabban :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

szövegértésből egyes :D :lol:

pont azt ecseteltem olyan cizelláltan, hogy sajnálom, hogy levágattam és most már nem nagyon lehetne felrakni ;)

Elnézést kérek :rolleyes: rosszul olvastam.már annyira megszoktam hogy mindig azt mondod hogy nem oda való hogy csak a mondat elejét néztem meg :mellow: :unsure: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.