Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor érezd jól magad benne... :unsure:

Erősebbnek nem erősebb, és nem kicsit szebb...jó hogy "picit drágább is" :D :lol:

Miért lenne szervízben 1 hónap múlva??? :mellow:

Te most megint azt hiszed hogy rosszat akarok neked,pedig nem.A picit drágább az 4 astra ára és igen jól érzem magam benne.Lehet azért mert igénytelen vagyok :lol: ,de tudom hogy akármi baja lesz bármikor meg tudom csináltattni és nem tartok attól hogy ellopják vagy összekarcolják. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De tök felesleges összehasonlítani a két autót...mert nem lehet...nem azért mert Audi, hanem mert tök más...opel ügyileg most kicsit besokaltam...

gondolom azt azért tudod legbelül hogy nem az opel-lel volt a gond :rolleyes: :unsure:

Tényleg nem lehet összehasonlítani,mert az árából majdnem 4 astrát kapok :mellow:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Ennyi...

Ott van a mjdnem.Én nem azt mondtam hogy ne audit vagyél,hanem azt hogy nézzél meg egy párat.Attól még lehet hitelt intézni,úgyis személyi hitelt veszel fel nem???A másikat is simán megvetted volna,mert már csak az hajt hogy minnél hamarabb autód legyen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.