Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez tényleg kemény... :rolleyes:

Az hagyján de Kadettklub fórumon is linkeltem pár hányós szmájli kíséretében. Utána jött az egyik gyerek hogy eladó lett a kocsija, és linkelte ő is :mellow:

Na ekkor töröltem ki a hányós szmájlikat gyorsan még akkor is ha nem klubos a csávóarc.

Link to comment
Megosztás:

Coupe! Kocsi? halad?

vagy ennyire ne legyek türelmetlen? :rolleyes:

Sehogy.....Nem tudom mert nem megyek oda minden nap,mert így legalább nem idegesítem fel magam hogy smmit nem haladtak vele.Mikor oda vittem múlthét szerdán még volt elöttem egy teli fény.Az kb 1.5hét.Reálisan szerintem csütörtök-péntek az a nap mikor elkezdik...

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezek szerint Attiéknak is tetszett???

Ati olyan beteg, hogy beszélni is alig tud...jó kedve sem volt...ehhez képest nem nagyon fikázta le... :rolleyes: :mellow:

Össsze volt törve, meg vannak újra fényezési hibák (csiszolási bibik) de amúgy azt mondták egyben van...futómű is pöpec alatta...turbót majd cserélni ell rajta úgy 30e km múlva...(Nem is mentem még el ennyit egyben autóval...úgyhogy ez nekem így kicsit misztikus szám... :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Na azért Te is bevásároltál...Corsa...most meg a kék... :mellow: :unsure: :D én legalább alánézettem... :lol:

A kéknek semmi baja.A 2 rugótányér cseréje egy 20as.Annyiért hozzá se nyúlnak az audihoz ;)

Hiába néztél alá ha már most tudod hogy szervízbe lesz megint 1hónap múlva,és meg is veszed.Úgyhogy simán megint überelsz engem :lol: ;) :D

Azt ne felejtsd el ha teljesen kilakatolom az astrát kicserélek rajta mindent akkor max 1milkába megáll,és majdnem biztos hogy legalább 1 évig hozzá se kell nyúlnom.Ráadásul még erősebb is és csak 1-1.5 literrel eszik többet :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A kéknek semmi baja.A 2 rugótányér cseréje egy 20as.Annyiért hozzá se nyúlnak az audihoz ;)

Hiába néztél alá ha már most tudod hogy szervízbe lesz megint 1hónap múlva,és meg is veszed.Úgyhogy simán megint überelsz engem :D :lol: :lol:

Azt ne felejtsd el ha teljesen kilakatolom az astrát kicserélek rajta mindent akkor max 1milkába megáll,és majdnem biztos hogy legalább 1 évig hozzá se kell nyúlnom.Ráadásul még erősebb is és csak 1-1.5 literrel eszik többet :rolleyes:

Akkor érezd jól magad benne... :unsure:

Erősebbnek nem erősebb, és nem kicsit szebb...jó hogy "picit drágább is" ;) :D

Miért lenne szervízben 1 hónap múlva??? :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.