Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szuromi :rolleyes:

Valszeg a szelepszárszimmeringek cseréje is sokat javítana az olajfogyáson. :unsure:

Akkó Szuromi :mellow:

Elő kell szedjem a GTE-t, azt picit belőni és akkor le tudom tenni a GSi-t végülis egy hétre simában.

Lacee ne aggódj hidd el a GSi nem is akkora pénznyelő. Hajótulaj úrnak a 2003-as Pajerojában 180ezer km-nél beállt a kerékcsapágy, és vitt magával féltengelyt diffit meg mittoménmit. 6kiló volt a javítás.... És hidd el nem egyedi örülj hogy nem pözsód van pl....

Link to comment
Megosztás:

de remélem nem vagyok egyedül ezzel a dologgal hogy úgyérzem egyhelyben topogok...remélem neketek is tönkremennek a dolgaitok egyhamar ;) :lol:

aki gsit vesz tudja hogy ugyis rámegy a gatyája és hogy ugy is rossz állapotú az autó, nincs is ezzel bajom csak nem gondoltam volna hogy ilyen lassan haladok előre... :rolleyes:

te egy kedves ember lehetsz...... :unsure:

egyébként ez nincs feltétlenül így!.....nekem pl alig kellett költeni az autóra, sztem még ott sem tartok ahol te (ha nem számoljuk a a tunyingos marhhaságokat) pedig egy kicsit régebben megvan az autó ;) az, hogy vannak hibái az 1 dolog (nem, nem fogok 500e Ft-ot eltapsolni a kasztnira hallod gsitomi ne is próbáld mondani! :D) de "jön, megy, fékezik teszi a dolgát" :D :lol:

nem tudom mennyire játszik ebbe bele, hogy nem használom olyan tul sokat :mellow:

Link to comment
Megosztás:

keményen mennek le az árak :mellow:

bár ahogy jön a jóidő meg is tudom érteni egy kicsit őket......tegnapelőtt végigmentünk a Nyugatitól a Ferenc körútig és 9 kabriót számoltam össze....megöl az irigység nekem is kell egy :unsure:....mondjuk egy MX-5 :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

egyébként csak arra gondoltam h nem olyan fajta az omega amit keveset hajtanak, magyar használtautópiaci szokások stb stb stb...

Igen, ebben igazad van. De ez érvényes bármelyik típusra és márkára.

És ha fogadni akarsz, melyik típus éri el nagyobb gond nélkül a félmillió km-es kort, hát én ezt az omegát

a biztos befutók közé fogadnám. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

bár ahogy jön a jóidő meg is tudom érteni egy kicsit őket......tegnapelőtt végigmentünk a Nyugatitól a Ferenc körútig és 9 kabriót számoltam össze....megöl az irigység nekem is kell egy :mellow:....mondjuk egy MX-5 :rolleyes:

Tudok egy eladósorba kerülő astra F kabriót is. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

......tegnapelőtt végigmentünk a Nyugatitól a Ferenc körútig és 9 kabriót számoltam össze....megöl az irigység nekem is kell egy :unsure:....mondjuk egy MX-5 :rolleyes:

én is sokat láttam és gondolkoztam is hogy miért jó a városban kabriozni :D mész 5 kmert és tiszta fekete vagy utána :mellow:

Link to comment
Megosztás:

én is sokat láttam és gondolkoztam is hogy miért jó a városban kabriozni :D mész 5 kmert és tiszta fekete vagy utána :unsure:

persze nem is a városban kell :lol:

de hol máshol láttam volna? fát csak képen láttam kb fél éve annyira megrekedtem a betondzsungelben :rolleyes:

a te autódat csak akkor venném meg ha lenne garázsom ahol tudnám tárolni és full gyári lenne a cél, mert az az autó nem érdemel kókányolást :mellow:

Link to comment
Megosztás:

b@szok a "környzezetre" wazeeeee......

MonsterTruck Ruuullllzzzzz.....

(igazm hogy 1.5 óra game után 3 nap szerelés, de ez belefér (by GSITomi))

Nem volt az 1,5 óra! Sikerült a hajtást lefogazni elég gyorsan úgy 15 20perc alatt! Anti esetleg egy kis oktatás e témában? Segítünk hogyan is kell fogtalanítani a fogaskereket gyorsan. :mellow:

.....nekem pl alig kellett költeni az autóra, sztem még ott sem tartok ahol te (ha nem számoljuk a a tunyingos marhhaságokat) pedig egy kicsit régebben megvan az autó :unsure:

Mennyi km-t is mentél vele az elmúlt évben? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a te autódat csak akkor venném meg ha lenne garázsom ahol tudnám tárolni és full gyári lenne a cél, mert az az autó nem érdemel kókányolást :unsure:

nem is gondoltam rád mint potenciális vevőjelölt :lol: -nem bántás képp :D

bár per pill nem is tudom hogy nézne ki :lol: a használtautóról várom a madarat ;) klubbon belül meg nem volt még komoly érdeklődő akivel tárgyalni lehetne egy árról :rolleyes:

Azta :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.