Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Naon kis eccerüek lettek - értem én, hogy az autó technikája a lényeg, de ez olyan 90-es évek feeling elsőre.

Viszont a Tribeca az sokkal jobb mint volt - az előző oly csúf volt, hogy a napra lehetett nézni, de rá nem.... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Ma átvittük a fényezőhöz a kocsit,az oda felé vezető úton már nagyon boldog voltam.Ez addig tartott míg a fényező ki nem jött és közölte hogy ez így sz@r és nem lesz jó,falcokat is fújni kell,viszont ő nem szedi szét.Persze lakatos már sehol így GSI Tomival ketten még jobban szétkaptuk.Az ár is feljebb ment egy 40nel ;) :D .Most teljesen romokban hever az autó csak győzzem összerakni.

DSC04356.jpg

DSC04361.jpg

DSC04373.jpg

A bandi azt mondta hogy szerinte is a gyöngyház fehér a legjobb a sárgának,így az lesz :blush: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi volt a gond ami miatt nem volt jó, és miért lett 40-el bővebb???

Miért kell most fújni a falcokat, eddig meg nem kellett???

;) :blush:

Ezt kérdezd meg a Banditól.Elméletileg szerintem azért mert a csík az oldalán ki lesz gittelve és a Bandi kérte hogy a széleit töltsük fel,de a hőtől az ajtók belső fele is oda lett,és nem akar javítani hanem inkább a falcokat is kifújni rendesen :D

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom hogy jó lesz,csak már lassan össze se merem számolni mennyi pénzbe lesz ha készen lesz......A legjobban az összeszereléstől tartok mert a fényező még az oldal üvegeket is ki akarja szedni...

hát most erre mit monjak, nekem mi hogy volt meg meddig tartott áhhh :D ;) :lol:

De a vége ge(i jó amikor beleülsz oszt' mész vele meg hasonlók :blush: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg így van...aztán meg jön az, hogy sehol nem mered ott hagyni, mert rányitják, meghúzzák...az irígyek belerúgnak stb...

Szóval tényleg jó érzés...de valahol én nyugodtabb voltam amikor nem volt fújva... :blush:

ezért kell olyan elb@szott fényezést kérni mint nekem van......arra senki nem irigy :D ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát most erre mit monjak, nekem mi hogy volt meg meddig tartott áhhh :D ;) :lol:

De a vége ge(i jó amikor beleülsz oszt' mész vele meg hasonlók :blush: :lol: :lol: :lol:

A mikor már nem érdekel,inkább a mennyi és hogy milyen lesz.Ennyi pénzért már nagyon komolyan kell hogy ki nézzen.Hiba nélkül...

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg így van...aztán meg jön az, hogy sehol nem mered ott hagyni, mert rányitják, meghúzzák...az irígyek belerúgnak stb...

Szóval tényleg jó érzés...de valahol én nyugodtabb voltam amikor nem volt fújva... :blush:

Eddig se nagyon mertem ott hagyni.Ha veszel autót 2.5-3 milkáért,azt se mered ott hagyni és arra is simán rányitják az ajtót.Sajnálni fogod azt is,hidd el tapasztalat....

Link to comment
Megosztás:

Ez így van...biztos szép is lesz... emiatt ne izgulj...Csak aztán majd jön az, hogy autópályán nem mersz menni vele, mert kavics...mert bogár...mert akármi...szóval fényeztesd le, és használd tovább, ahogy eddig, nehogy bebugyoláld majd mint anno Herndád a GSI-jét 20m folpackba az autópályán... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ezt kérdezd meg a Banditól.Elméletileg szerintem azért mert a csík az oldalán ki lesz gittelve és a Bandi kérte hogy a széleit töltsük fel,de a hőtől az ajtók belső fele is oda lett,és nem akar javítani hanem inkább a falcokat is kifújni rendesen :D

Mit is mondot ma valaki? :blush: Elszívta az agyát! ;) A legjobb az egészben az, hogy állítólag ő mondta: Nem kell leszedni a kédereket + ablakvezető gumikat mert tudja úgy fújni! Akár ködölni is lehetne mert az alap sárga az a gyári sárga lesz. De mondjuk így legalább gyöngyház lesz az ajtó falc is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.