Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na majd én megmutatom, hogy lehet dízellel is 20 licit fogyasztatni, meg 1000km-enként szétkapni a mocit... :blush:

Ettől félek.... :lol: :D ;)

A dízelek azért is tartósabbak, mert kisebb az üzemi fordulatszám. Aztán meg, ha belegondolsz, egy dízelmotorban jóval nagyobb erők ébrednek már alapesetben is - nagyobb a kompresszió, stb. - ezért talán erősebbek a hajtókarok, csapágyak. De ha megpörgeted, meg túltöltöd, szét lehet csapni seperc alatt azt is....

Azok a legendás 500 ezernél többet futott dízelek nem hiszem, hogy sokat voltak 3500 felett.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mélykék Pityu ne feledd ám h a mélykék színű elektronyos/fűtős tükreid nálam vannak, szoval szólj ha fel raknád mert akkor elviszem neked.Duen-en valaki hirdetett kapcsolókat f astrához 1000 ft kb... mer az ugye neked nincs...

amugy g asztmánkon eltört az a pici pöcök amibe bele csúszik a központi zár pici pöcke a tankbetöltő nyíilásnál...és ugye nem is kulcsra zárható a sapka maga ---> kvázi valaki kihajtja az ajtót letekeri kupakot és leszopizza a taknyot... :lol:

most vehetek új ajtót emiatt a pici pöcök miatt? :lol:

:blush: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

....Mélykék Pityu ne feledd ám h a mélykék színű elektronyos/fűtős tükreid nálam vannak, szoval szólj ha fel raknád mert akkor elviszem neked.Duen-en valaki hirdetett kapcsolókat f astrához 1000 ft kb... mer az ugye neked nincs....

Köszönöm, nem feledem :blush:

Kapcsoló van köszönöm, a jobb oldali lebeg némileg azért tervezem majd kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

amugy g asztmánkon eltört az a pici pöcök amibe bele csúszik a központi zár pici pöcke a tankbetöltő nyíilásnál...és ugye nem is kulcsra zárható a sapka maga ---> kvázi valaki kihajtja az ajtót letekeri kupakot és leszopizza a taknyot... ;)

most vehetek új ajtót emiatt a pici pöcök miatt? :D

Az én kocsimon mióta megvettem le van törve. Még az elején elmentem a szentmihályin lévő müanyagoshoz, megérdeklődtem.. Elvileg tud rá varázsolni "likat", csak le kellett volna szednem nekik az ajtócskát, és otthagyni.. nah azóta is szerelem lefelé.. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Köfönöm az ötleteket FiLYuk ;)

Azt a szentmihályit lehet meg csekkolom mert hébe hóba járok arra csak korán kő kelni hogy odaérjek :D

de amugy is a GSI-n is bekéne műanyagozni a ködlámpát valahogy...

Vagy műanyagos visszahekkeli neked...

Vagy veszel univerzális zárható sapit... :blush:

Link to comment
Megosztás:

mekkora hülyeségekkel tömöd a többiek fejét.... :blush:

Azért kíváncsi lennék egy statisztikára pár év múlva, hogy a régebbi isuzu 1.7td-k mennyit mentek nagyobb

gond nélkül, meg az újabb cdti-k mennyit mentek gond nélkül... Az említett dolgokat én is egy kolegádtól

hallottam először, aztán meg egy autódiagnosztikával foglalkozó sráctól. Aztán jött a teszt az ágyúgolyón,

és ott személyesen is megtapasztaltam, hogy a turbó és az összerakás minősége kicsit gyatra. És mindezek

után elvitte az Agárdi egy turbószervízbe állapotfelmérésre, és ott közölték vele, hogy a turbónak már van

egy kis lógása, jó ha megéri a 120ezret. Ehhez hozzá kell tenni, hogy ő is családi autónak vette, és nem azért

választotta ezt a motort, mert öreguras a stílusa. ;)

Mindezek mellett fenntartom hogy nagyon feelinges motor, csak nem kell tőle sokat várni hosszú élet terén. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma hajnalba 3:45-kor fater beleszalad teherautóval a pongrác úton 1 trafipaxba.. 40 helyett 63al.. azt mondta neki a rendőr miután győzködte 20percig h elintétzze valahogy, hogy ha kijön a papir akkor 50-60e Ft, de ha rosszabb kedvük van akkor még a jogosítvány is előfordulhat... 10esbe fájt végül is, mondhatni szerencsés eset.... ismét a péntekek jutottak eszembe... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ma hajnalba 3:45-kor fater beleszalad teherautóval a pongrác úton 1 trafipaxba.. 40 helyett 63al.. azt mondta neki a rendőr miután győzködte 20percig h elintétzze valahogy, hogy ha kijön a papir akkor 50-60e Ft, de ha rosszabb kedvük van akkor még a jogosítvány is előfordulhat... 10esbe fájt végül is, mondhatni szerencsés eset.... ismét a péntekek jutottak eszembe... :blush:

23 km/h átlépésért?????????(tudom százalék szerint megy de akkoris)

ezt meg nem értem h nem vágják a rendőrbácsik h hol szaladgálnak igazán az autók????????

240 Hungária... :D ;) :lol: :lol: De takart volna az SRT... :lol: :lol:

huhh ott már nem kérdeznek, lőnek..... :P :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.