Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért azzal érdemes kiegészíteni a dolgot, hogy olyan időeredmények születtek, hogy felháborít mindenkit...

Persze jól hangzik, mert mindenkinek jó ideje lett, de nem tükrözi a valóságot...

Szinte kivétel nélkül mindenki 0.5-1 seccel jobb időt ment a mérés szerint mint amit valójában tud az autója...

Kicsit furcsálom, de valószínűleg azért volt, hogy többen járjanak ki oda, mert jó idővel verhetik a mellüket...

Sajnálom, hogy ide jutott ez a sportág... ;) :blush:

Jött az infó kinntről, a turbós brigádtól... :lol:

Gyári vectra turbó 0.8-as nyomáson 12.9-et ment

Ferko az Audival 13.3-as időt úgy hogy kettes végéig két autót kap tőlem...

A8 4.2 quattro autómata, ahol nem sokat lehet bohockódni, az eddigi 15-ös ideje helyett 14.4-et ment...

és sorolhatnám... :D

Gyári 3000-es Omega...14:00-ás időt ment...legutóbb alig sikerült 15-öt mennie... :lol:

Még jó, hogy nem született világcsúcs... :lol:

Azért beírom ide is...kiváncsi vagyok akik kinnt voltak hogy gondolják...

Link to comment
Megosztás:

Szinte kivétel nélkül mindenki 0.5-1 seccel jobb időt ment a mérés szerint mint amit valójában tud az autója...

Faxa. Kimegyek hogy legyen egy hivatalos időm, erre majd megint saccolhatok hogy kb. mennyi az annyi. :D

Egy ideje csak a Hungaroringre nem mentem a körülmények miatt. Most majd hozzáveszem Tökölt is. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Egy baja van annak a vectrának,hogy nem bőrös.Ezt a színt rlég nehéz tisztán tartani,cserébe viszont nagyon szép :blush: .

Ez igaz. Kis csoki meg kóla és vége.... a bőr optimális, egy ilyen autóból nem is tudom miért hagyják ki. Biztos sparen volt a rendelésnél és nem fért bele a 300k plusz.

Link to comment
Megosztás:

Egyéb hírek...pl mit alkottak az xe Corsák? Vagy valaki akinek sikerült elérni valami jó eredményt? Bár tudom, hogy még nincs vége, de azért már csak lehet tudni valamit... :blush:

xe-k? volt kint vagy 2 NE azok nagyon durva időket mentek

Demo izz még örülhetett aztán elkezdtek olyan időket menni a többiek, hogy lecsuszott mindenről :D

Link to comment
Megosztás:

Redi lecserélted a tükröt?Azért kérdezem,mert ha esetleg mégis meggondolnád magad valamiért akkor szerintem már csak 1-2 napod van.Legalábbis remélem :blush:

hogyhogy? kéred vissza? :D mert akkor lerohanok és felrakom gyorsan a másikat is de most nem nagyoin van kedvem kimozdulni ;)

Link to comment
Megosztás:

látom már úszkálnak bőszen a hajók :lol: le vagyunk maradva :lol: :lol:

Le és nyomtunk egy kört haver Sudárjával oszt átállítottam az egész vitorláját meg begyakorltattam velük a döntöttfordulót - de ez itt off :lol:

Átmentünk ma Szlovákokhoz GSi-vel, hazafelé meg két órát álltunk Visegrád felől befelé a dugóban aszittem felrobban a fejem. Még mindig 180 a vérnyomásom :blush: :D ;)

Gyorsulásról meg annyit hogy öcsém tegnap kiment a GSivel Hungaroringre, és azt mondta most egész jó volt. Lehet már annyian megútálták a ringet hogy mindenki Tökölre ment....

Lacháza volt a legjobb, ott még olyan is volt múltkor hogy egyáltalán senki nem gyorsult, mert nem állt oda senki.

Link to comment
Megosztás:

Szép nagyon. :lol:

Egy dologgal kell vigyázni: a turbója nagyon gyengus. Teszteltem. :lol:

Amúgy Agárdi hatvanegynéhányezer km-el adta el az ugyanilyen motoros vectráját, mert igazából onnan lett

volna nagyon ráköltős a játék. A futóműben az összes szilent lógott, meg a fékek is szanaszét voltak. Ezeket

mondjuk megcsináltatta, meg a lengéscsillapítókat is cserélte. Aztán meg mondták hogy a turbója nem sokat

fog bírni, és mivel az ágyúgolyón kicsit emelt teljesítménnyel használtuk (nagyon faja feeling volt! :lol: ), már akkor

látszott a vége... túlmelegedett, kímélni kellett, aztán elkezdtek a csövek szétcsúszkálni, stb...

Szal szaki mondta, hogy turbót már a 120-as nagyszervízen biztosan cserélni kell, ha egyáltalán addig kibírja.

És mondta hogy a blokk sem húzza sokkal tovább, 150-200ezer km-nél már nem sok kompressziót kell benne

keresni. No, szal ha sok km-re keresel családi autót, akkor nem érdemes ilyen motorváltozatból 80-90e km-es

példányt venni, mert erre is ráköltöd utána a gatyád.

Viszont van 3.0 cdti is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.