Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi volt neki annyira bonyolult benne?? :blush:

A Dinytől hozott gyárinak a feltétele a jelenlegi helyett...

Még a lakatosnál leszedtük az akksisarut mert nem co-val hegesztett, és nehogy az elektronika megmihálylódjon. Ilyenkor ugye a BC-n minden resetelődik.

Aztán este elindultam le Balcsira, közben megálltam Érden meg Siófokon. Ez a kép Siófokon készült:

http://albert81.atw.hu/vizretetel/vizre01.jpg

Lent szaladgáltam kocsival ideoda, a kikötő külöböző oldalaira is képes voltam kocsival menni (megvolt a klasszikus még sz*rni is kocsival megyek rulez ;) ) és itthon a garázsban ezt a képet készítettem:

http://albert81.atw.hu/vizretetel/vizre20.jpg

A hajó pedig vizen van végre :D

http://albert81.atw.hu/vizretetel/vizre03.jpg

Link to comment
Megosztás:

na igen. valami plusz hír jó lenne. :blush:

Demó legjobb ideje 13.77 így összesítésben ez volt a 2. legjobb idő, Kiskasza pedig 14.4-el a 4. legjobb időt futotta.

Ez kb. 18:00 körüli infó volt.Amúgy mind2 Corsa tökéletesen üzemelt.

Demónak nagyon jól jött a slick, de így is csak 1 autót tudott ráverni Kiskaszára max.........

Jó lesz ez! :D

Link to comment
Megosztás:

Demó legjobb ideje 13.77 így összesítésben ez volt a 2. legjobb idő, Kiskasza pedig 14.04-el a 4. legjobb időt futotta.

Ez kb. 18:00 körüli infó volt.Amúgy mind2 Corsa tökéletesen üzemelt.

Demónak nagyon jól jött a slick, de így is csak 1 autót tudott ráverni Kiskaszára max.........

Jó lesz ez! :D

Mindkét idő nagyon szép...

Ezt az egyet bánom, hogy nem tudtam slickel mért időt menni...meg jó időben mint pl ma, amikor ideálisan hideg volt a levegő, és meleg a beton... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Egyéb hírek...pl mit alkottak az xe Corsák? Vagy valaki akinek sikerült elérni valami jó eredményt? Bár tudom, hogy még nincs vége, de azért már csak lehet tudni valamit... :blush:

hát felvettem amikor Demó csúnyán elváltotta magát, illetve szemtanúja voltam ahogy egy "sz@ros"(mv6)kadett elvert egy csillivilli cabrio porsét', ezt is felvettük csak sajna fekete fehér lett vmiért

jah meg kint volt még egy fekete mv6 kadett, Subi 2.5 v6-ja, persze egy halom (3-4) 2L-es corsa, meg a szokásos Audi-Honda folcvágen td hegyek.......

sztem jó kis nap volt csak mint mindig fújt a szél mint állat.......

Link to comment
Megosztás:

Beleharaptam ma én is a feelingbe! ;) Össze lett végre rakva a 2.2, de nem is akárhogy! :blush: Ahogy átvettem, kicsit még ismerkedtem vele, és már akkor is érezhető volt, hogy eddig se volt rossz, de mostmár nagyon jó! Aztán amikor bemelegedett, egy pirosnál a Budai úton (hogy-hogynem) egy BMW mellé kerültem. Akkor még egyikőnk se vette komolyan, kilőttem, és csúnyán lemaradt, de 80 körül én visszavettem (elvégre szigorú ellenörzések, és nállam is vannak még tisztázatlan dolgok). A Bömbi eltép, és a köv. lámpánál leáll. No, mondom, akkor play again. Ződ, oszt' uccu. Hát, nem látott mást, csak a Manta 1.2 matrinyát. :D Aztán a 3. lámpánál letért. Gyáva kutya. :lol: :lol: :lol:

Már várom, hogy ezt befejezzük, és épüljön a másik Mantám, igazi kis játszós mocival (3.0).

(Ui. Igaz, nem Manta GSI, de azért ennek talán itt a helye)

Link to comment
Megosztás:

Ha már mindenki leírta a kalandjait akkor én is csatlakozom (egyébként grat a Corsáknak ezek nagyon brutál idők...).

Szóval ma egy Ferrari Modena Spiderral sikerült összefutnom (vagy 430 Spider, nemtom), végig a Szentmihályin.

Egy nő vezette, ami még nem lett volna gond, de szerintem szarul. Gondoltam bepróbálom egyszer aztán úgyis elver annyira hogy heló. Hát nem így lett. Összkerékkel olyat kapott 1-2ben hogy hűha, egyszer sem sikerült lerajtolnia engem. Viszont amit utána 3ban kaptam az is csúnya volt. Mintha álltam volna és legalább 1 autó hátrányból. Nagyon erős az az autó. ((A Gallardós viszont tuti béna volt, vagy nem nyomta, vagy nemtudom, mert sokkal erősebb ennél a ferrariánál (a 430nál mondjuk nem) és ez 120 felett engem iszonyatosan csúnyán elvert.))

Utána bepróbáltam még egy motorost is, de ez még nagyobb hiba volt. Ez már rajtál adott vagy 2 autót, utána meg inkább hagyjuk... :blush:

Viszont amin lehidalatam az a fogyi volt: ~13l/100km... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.