Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha eladod a c20ne-t meg hallom, hogy valami donort is vettél abbol kijönne, visszatekernéd a turbót és talán többet bírna ;)

bennem egy kérdés merült föl itt a nagy bontás láttán: az ülés nemeladó? :blush: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P

persze, holnap beszéljunk pár szót a lurdynál... :D

Mér adnám el?

Donorból már nem sok van :P

Ülést eladtam a párat 4ért ;)

Holnap Lurdy ;)

(kint vagy lent?)

Link to comment
Megosztás:

Jaaa aszittem újabb C20XE Corsa van a csapatban.

Demó projektnaptárát ismerve ez csak idő kérdése! :blush: Amúgy az alattunklakó kisjány eladja a kissé véres torkú Tigráját, sztem 780e. körüli összeget ha v.ki bekínál érte, viheti.A technika az orrában 1.6, de elég gáz szegény mocika, viszont ideális donor lenne XEsítésre.Óccsjé........ :D

Link to comment
Megosztás:

Volt osztálytársamé a verda. Amikor először meglátta a sárga-fekete veszedelmet képen, akkor ilyen felnit akarta sajátja alá.

Más.

Készen lett a verdám. Tegnap este fél 11kor.

Vegyesek az érzéseim. ;)

Ez a kevlár kuplung érdekes dolog, nemtom milyen lehet a szinter ha már ez ilyen...

3x fulladtam le vele tegnap. :D Kicsit digitális a dolog.

Az összkerék tuti nem fogja bírni, szinte semmit nem csúszik a kuplung, azonnal megtapad és ráterhel mindent az összkerékre. Esély sincs finoman terhelni... :blush:

A teljesítmény valahol szétszaladt, nem tölt 0,4-0,5nél tovább a turbinyek, de az szerintem valami cooler(ezés), vagy vákum dolog lesz. REMÉLEM.

Azért le a kalappal a Patyi előtt gyorsan dolgozott, egészen korrekt áron.

Link to comment
Megosztás:

Ez egyébként jellemző rá... :D

A pacit meg este megkeressük a Lurdynál... :lol: ...elötte az sem baj, ha eljössz értem a szállodába... ;) :blush:

Oksa elviszlek.

Tényleg nemtom hol vannak a lovak, most nagyon semmit nem megy (kb, mint gyárin).

Igaz kevesebbet is tölt mindemellett.

Link to comment
Megosztás:

azt meg lehetne tudni h c20xe-re mennyibe kerülne egy ilyen kevlározás vagy micsoda mert nekem sincs éppen a toppon a kuplungom vagyis hát csak a tárcsa.......

Nekem 20 volt, mint azt már írtam. ;) :D Sok különbség nincs az XE és LET tárcsa között (XE asszem 215mm, LET meg talán 225).

De szerintem van olcsóbban is. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.