Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Röviden:

Mentünk az M1-en, Biatorbágy felé...megelőz egy bömös, majd egy S6...130-140-el mentünk...Detti szólt, hogy nyomjam már, ha gyors kocsink van... ;) Hát felhívtam a haverom, hogy hol vannak a trafik...mondta, hogy onnan Tatabányáig semmi, szal nyomhatom...letettem a telót, nyomtam egyet 4-esben, aztán 5-öben, és 200 környékén halk tompa puffanás...és füst...

Elszállt egy dugó...na ezt történt...egy darabig még 40-el mentünk az autópályán, aztán inkább felhívtam Gabit...ezúton is köszi még egyszer a vontatást... :blush:

Na ez történt, de kedden szerdán már újra menetkész lesz... :D

Link to comment
Megosztás:

Röviden:

Mentünk az M1-en, Biatorbágy felé...megelőz egy bömös, majd egy S6...130-140-el mentünk...Detti szólt, hogy nyomjam már, ha gyors kocsink van... :lol: Hát felhívtam a haverom, hogy hol vannak a trafik...mondta, hogy onnan Tatabányáig semmi, szal nyomhatom...letettem a telót, nyomtam egyet 4-esben, aztán 5-öben, és 200 környékén halk tompa puffanás...és füst...

Elszállt egy dugó...na ezt történt...egy darabig még 40-el mentünk az autópályán, aztán inkább felhívtam Gabit...ezúton is köszi még egyszer a vontatást... :D

Na ez történt, de kedden szerdán már újra menetkész lesz... ;)

Egyre kínosabb,hogy mennyire megbízhatatlan... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Röviden:

Mentünk az M1-en, Biatorbágy felé...megelőz egy bömös, majd egy S6...130-140-el mentünk...Detti szólt, hogy nyomjam már, ha gyors kocsink van... ;) Hát felhívtam a haverom, hogy hol vannak a trafik...mondta, hogy onnan Tatabányáig semmi, szal nyomhatom...letettem a telót, nyomtam egyet 4-esben, aztán 5-öben, és 200 környékén halk tompa puffanás...és füst...

Elszállt egy dugó...na ezt történt...egy darabig még 40-el mentünk az autópályán, aztán inkább felhívtam Gabit...ezúton is köszi még egyszer a vontatást... :blush:

Na ez történt, de kedden szerdán már újra menetkész lesz... :D

hát ez szomorú :lol:

de, hogy a klasszikusokat idézzem: "nehogy már az asszony beugasson....f@szom"

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Antinak meg lehet vissza kellene alakítani XE-re a gépét, aztán külön eladni a turbómotort, és külön az egyedi megjelenésű GSi-t ish.

Szerintem......... :blush:

ha visszalakítja mit ad el??? :D ;)

Ha meg a pénz miatt adja el ennél rosszabb ötletet nem is kaphatna...külön külön lehet, hogy tovább tartana.....a lakótelep ridersnek nincs pénze, csak okoskodik CS-n hogy igyugy felfejlesztené meg minden...aztán amikor a lóvét kellene virítani lapítás van

Link to comment
Megosztás:

Anti ha kész rakd le amíg el nem viszik :D

Nem valami ilyesmiről beszéltünk pénteken miközben mentünk a new Caravan autóért? :P :blush:

Ha esetleg valaki corsát szeretne venni akkor ne ezt vegye meg.Gondolom hogy megcsinálták az alját :lol: ;) :lol:

No meg ez is szóba került pénteken, hogy 3 fölött lesz kitéve. :lol:

Lehet a lottóról is kellett volna beszélni és szombaton venni és kitölteni gyanútlanul a szelvényt! :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

a lakótelep ridersnek nincs pénze, csak okoskodik CS-n hogy igyugy felfejlesztené meg minden...aztán amikor a lóvét kellene virítani lapítás van

pont ezt akartam írni én is. most nézem olvad dugóval olcsóbban c. komment is érkezett már a hirdetésre :blush:

Link to comment
Megosztás:

ha visszalakítja mit ad el??? :blush: :D

Ha meg a pénz miatt adja el ennél rosszabb ötletet nem is kaphatna...külön külön lehet, hogy tovább tartana.....a lakótelep ridersnek nincs pénze, csak okoskodik CS-n hogy igyugy felfejlesztené meg minden...aztán amikor a lóvét kellene virítani lapítás van

Majd csak figyeld, hogy így mikorra megy el.Főleg pl. ezután a fiaskó után.....

Link to comment
Megosztás:

Majd csak figyeld, hogy így mikorra megy el.Főleg pl. ezután a fiaskó után.....

számoljunk kicsit.....azt mondod, hogy alakítsa át c20xe-re és a motort adja el külön....jól értem erre gondolsz?

- Mennyi most egy c20xe? 100? 150?

- Mennyi a "régi moci ki uj moci be" munkadíja? Nagyságrendi fogalamam sincs.....40? 80?

Tehát elkölt alsó hangon 200-300e Ft-ot (+ csomó időt...ezt is kellene számolni csak ezt mindig kifelejtitek) és lesz egy egyedi megjelenésű gsi-je gyári mocival. Zsír. Kaphat az autóért 1.1-et? 1.3-at? Nemtudom mennyit bir elkérni érte, talán kicsit könnyebb igy tavasszal mert indul az autós szezon és valaki hátha áldoz arra, hogy kulcsrakészen kap egy autót.

Lesz egy kurv@drága turbós motorja amit nemtudom mennyiért tud eladni, de talán 350-400at adnának érte. Legalábbis ennyiért láttam hirdetni a duenen c20let-et (de azokat váltóval együtt adták ennyiért).

Ergo beleölö megint egy csomo, időt pénzt idegeskedést és kevesebbet kap(hat) érte mint igy.

Néha tényleg nem értem az észjárásodat Wolfi. Te nem szoktál számolni? :blush:

Nem mindenki tudja azt megtenni, hogy kivonul az udvarra a garázsba és eltököl 1-2-3-4-8 hétvégét az autója átépítésével :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.