Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ó fákju pont most hogy vettem felnit , szerzel egy ilyen gyári alu garnyitúrát....naná hogy amire vadásztam...pedig rátuSZkmáltalak vóna hogy váljá meg tőle :D

Már a Pista is mondta,hogy kellene neki,de szerintem megmarad.A Dettié az autó majd ő dönt mindenről.Még nem is látta :blush:

Link to comment
Megosztás:

azért nem mondtam semmit korábban, mert vagy 1,5 hónapja nem jártam arra, és nem akartam hülyeséget írni. most meg már akkor késő. :D no meg 1.4-1.6-okat hallottam eleinte, meg hogy C20XE-ről nem is akar asszonka hallani. még 1ről. :blush:

megyek boltba, és jól megnézem csakazért is, hogy megvan-e még.

Link to comment
Megosztás:

találtam képet dojcsok árulnak ugyanilyet ebayen...

fcc4_1.JPG

csere bere csiri biri ráfizetek móka volt...mert nem akartam sokat kőteni ... ( gyűjtök épp apróságokra: motor,váltó,kuplung :blush:)

Aluett 5 ágú 7 coll széles...képem nincs róla most itt melóhelyen...

Milyen felnit vettél ?
Link to comment
Megosztás:

nem aggódtam,de így legalább egy kicsit jobb :blush: Amúgy szép állapotban volt?

http://kep.tar.hu/mackosajt/50396790#2

itt vannak a képek, amiket készítettem Demonak.

szerintem nem volt rossz, sőt kasztniban jónak nevezném. elől a hűtőmaszk 1 pöcke le volt törve és lötyögött, moci nem volt tőkés. Jónak tűnt. csak drága volt.

Link to comment
Megosztás:

Jónak tűnt. csak drága volt.

Mihez képest volt drága???96-97es 1.4est lehet venni 1-1.2milkáért ami ennyit fogyaszt és hasonló felszereltség.Talán a 2.0 nehezebb eladni azért is olcsóbb pedig szerintem jobb választás.Ráadásul elég leharcolt darabok vannak a piacon :blush:

Link to comment
Megosztás:

A GSi műszeregységben jobb oldalon van a check lámpa, vagy nem ég itt a képen? :blush:

az lehet, hogy nem világított, de nem emléxem tisztán, hülyeséget meg nem akarok írni. Direkt hidegtől majdnem bemelegítésig járattattam, hogy mindent meg tudjak nézni rajta. A kereskedő már ki volt akadva.

ha nem is világított, akkor is valszeg izzó lehetett, mert szépen indult, nem fulladozott, nem remegett, stb...

na de ne beszéljünk róla, mert úgyis már elment.

Link to comment
Megosztás:

A GSi műszeregységben jobb oldalon van a check lámpa, vagy nem ég itt a képen? :D

22086317.jpg :blush:

Annyi hibádzik,hogy nekem nem ég a lufi égője.. Anno valami olyasmit mondott Ákos, tech szerint, hogy a visszajelző áramkörrel van valmi.. pl kiégett égő.. bár azt néztem.. nem .. nah mindegy.. remélem sose kell h kiderüljön, mi a gikszer..

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem.Az autó nem 96os hanem 95ös.Elémletileg 144000kilómétert mutat az óra.A műszer órájának csavarja olyan mintha még nem nyúltak volna hozzá(ez se számít mert valószínű hogy nem ennyi van benne)Egy 1944ben született idősebb férfié volt 2002 óta.A levegőszürön ott van egy opelos papír hogy vezérlés csere 117000nél volt.Ez így is úgy is cserélem.A motor egy c18xel elég jól húz,a c20xe-hez képest inkább alúl megy jól,felül eléggé elfogy :D.A Dettinek tökéletes lesz.Valamiért kis gázon rángat egy kicsit,meg mintha a chek lámpa villana egyet mikor beindítom :blush: Szebb az autó mint amire emlékeztem délután.Nagyon egyben van.Persze vannak apróságok,de majd szép lassan minden rendben lesz vele.A klíma jó hideg levegőt fúj ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.