Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egy kis izelítő

Bár itt nincs piroson áthajtás, meg túl nagy esztelenkedés.. de azért tolták rendesen. (véletlen akadtunk beléjük.. gurulunk, egyszer csak nézünk jobbra-aztán balra.. elölre hátra.. és már benne is voltunk a sűsűjében) :blush: :D

Jó kis videó, de Laci!Nem gondoltál még arra, hogy rendszeresíts egy videókamerát a gépdbe? ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó kis videó, de Laci!Nem gondoltál még arra, hogy rendszeresíts egy videókamerát a gépdbe? :D

Most taliztam vele 2x is 10 percen belül NewPesten és nem egyedül volt szerintem mert úgy vezetett mint egy nagyi! A családnak nem meri előadni a racsingot ha meg a kamera is bent lenne mit mondana? Anyu azért van, hogy ne tévedjek el. Vissza tudom nézni merre mentem! :blush: Kösz Laci, hogy kiengedtél! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó kis videó, de Laci!Nem gondoltál még arra, hogy rendszeresíts egy videókamerát a gépdbe? :P

De igen.. pontosabban arra,hogy a fényképezőnek csináljak valami állványszerüséget...

Bár most pont nincs gépem.. balfax voltam, és elhagytam.. Most nézelődök digi gépek terén.. és (ezért a vérbeli fotósok lehet rosszúl lesznek,de elég fontos tulajdonság, kitétel a videó minősége..)Nagyon szemezek pl. egy Pana TZ-1 es géppel, csak nekem még kicsit drága. no meg még nem találtam demo videót... állítólag gyenge a hangja..

Azon kivül sonyi P sorozatot nézegetem.. meg most hogy hü legyek az előző gépemhez, egy HP-t :P(relative olcsó)

Jah és többnyire használtakat... :D

ui:sajna ez nem a legjobban sikerült vidió.. most (illetve akkor)valahogy a Petyába épített remegésgátló se müködött rendesen :lol:

Azért a végén gondolom összeszorult a segglukad a bütykösautó láttán mi? :lol:

Hááát.. az összeszorult kicsit túlzás, de kicsit megindúlt az adrenalin.. meg a gondolatok.. tipli vagy a sunnyogó 5. ;) Az utóbbi lett ;)

Az volt a mókás, amikor a végefelé, talán a plázánál lámpához érünk. elöttem a kis piros bömbi, mögöttem meg a nagy dög fekete, ami egy darabig elöttem dobálta a selyhaját..

Aztán gó.. nag ydög hátúlról tolna, én meg a pirosat, de többször vissza kellett vennem a gázt.. csak ugy villogott a szemem.. visszapillantó benne a nagy bömös, elöre a piros.. mikor jön belém hátúlról, illetve én az elöttem lévőbe... jó kis szendvics volt :blush: :lol:

Most taliztam vele 2x is 10 percen belül NewPesten és nem egyedül volt szerintem mert úgy vezetett mint egy nagyi! A családnak nem meri előadni a racsingot ha meg a kamera is bent lenne mit mondana? Anyu azért van, hogy ne tévedjek el. Vissza tudom nézni merre mentem! :lol: Kösz Laci, hogy kiengedtél! ;)

NAA!! Mondom én Orsinak(barátnőm), hogy jéé ez a bömös meg a benne ülők, pont olyanok mint a gsitomi, meg a párocskája...Mire ő.. Persze persze.. te mindenkit ismersz...

Mondom, nem de pár embert igen.. és az, ök pont olyanok.. de aztán valahogy nem is követtem a vonalat tovább..(meloztunk, és onnan volt egy másik leányzó még mellettem.)

Aztán látom, megint nagyon jön a bömös.. nah mondom.. ez látom siet, hagy menjen.. kicsitt lassítottam.. h beférjen(jél) bőven.

Nah aztán láttam a sort a vácin, gyors elmentem hátra és hátúlról közelítettem meg a tescot.. oda dobtuk ki a másik leányzot.. ott megint jöttél szembe.. intettél.. nah mondom, ne má.. ez tényleg a tomi lesz.. :P

Irni is akartam, hogy nem-e te voltál.. de megelőztél.. (az irodaháznál vagy nem is tom mi volt az..amikor elsőre megálltam, h kiférj, még nem gondoltam h te vagy.. csak már amikor elöttem voltál..

Kicsit le voltam,vagyok lassúlva.. 3órát aludtam ;)

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki olyan praktikát amivel megszüntethető az olajteknőtömítésnél a csepegés?

Több elcsepeg mint amit megeszik. :blush:

Pedig az van benne amit az ebay-ről rendeltem, gumis.Rá kell húzni a terelőlemezre.

Köszönettel veszem a segítséget!

Az nem C20XE-re való tömítés, hanem C20NE-re. Ha erösen rá lett húzva, még az is lehet, hogy megvetemedett az olajteknöd, akkor meg a normális tömítéssel se lesz már jó. Neked ugye még az alukartered van? Mert ez csak arra értendö.

A gyári C20XE tömítés is egy kalap sz@r. Ha valami jót akarsz, akkor vegyél X20XEV kartertömítést, azzal nem szokott probléma lenni. Sokkal könnybb szerelni és ha normálisan lesz feltéve, akkor nem is fog folyni.

Link to comment
Megosztás:

Az nem C20XE-re való tömítés, hanem C20NE-re. Ha erösen rá lett húzva, még az is lehet, hogy megvetemedett az olajteknöd, akkor meg a normális tömítéssel se lesz már jó. Neked ugye még az alukartered van? Mert ez csak arra értendö.

A gyári C20XE tömítés is egy kalap sz@r. Ha valami jót akarsz, akkor vegyél X20XEV kartertömítést, azzal nem szokott probléma lenni. Sokkal könnybb szerelni és ha normálisan lesz feltéve, akkor nem is fog folyni.

Ha egy kis tömítőpasztával megkenni mindkét oldalát a tömítésnek hajszálvékonyan felrakás előtt esetleg még az is segíthet!

Ez lehet bármilyen paszta,akár fbs is.

De ha tényleg meghúzták izomból,akkor... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az nem C20XE-re való tömítés, hanem C20NE-re. Ha erösen rá lett húzva, még az is lehet, hogy megvetemedett az olajteknöd, akkor meg a normális tömítéssel se lesz már jó. Neked ugye még az alukartered van? Mert ez csak arra értendö.

A gyári C20XE tömítés is egy kalap sz@r. Ha valami jót akarsz, akkor vegyél X20XEV kartertömítést, azzal nem szokott probléma lenni. Sokkal könnybb szerelni és ha normálisan lesz feltéve, akkor nem is fog folyni.

és rövidebb csavarokkal föltenni :blush:

nekem már x20xev volt fönn (mutatta a Patyi amit leszedett) de a gyári csavarokkal és azért csöpögött

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.