Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gabi!

Elég hülyén nézhetsz ki ilyen magassággal...és kétszer nagyobb mellmérettel... :D ;)

nem is beszélve arrol hogy gondolom az ülés fix helyen van, és meg merem kockáztatni hogy a tulaj magasabb :lol: :lol:

de a pedálokat elérte és asszem a lényeg egy ilyen autonál ez.

biztosan istenkirály lehetett :blush:

Link to comment
Megosztás:

nem is beszélve arrol hogy gondolom az ülés fix helyen van, és meg merem kockáztatni hogy a tulaj magasabb ;) :lol:

de a pedálokat elérte és asszem a lényeg egy ilyen autonál ez.

biztosan istenkirály lehetett :D

Fix helyen van, de teljesen megegyezik a magasságunk a főnökkel, szal minden jó helyen volt. :lol:

A kormány és a váltó helyzete sokkal kényelmesebb, mint az Astrában, de sajna ott nincs

lehetőség hasonlóra variálni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Azért holnap ezügyben megeresztek 1-2 telefont :blush:

A jobbos ülésem szerencsére nagyonjó :D

szerintem ha újrakárpitoztatod plusz hegeszted akkor legalább jó időre jó lesz. anno a céges toyota hiacébe volt az akció hegesztés nélkül olyan 40 rugó (új szivacs, új huzatok, az első 3 ülés)

Link to comment
Megosztás:

Gelko akkor mostantól tiéd a Seni?? GRATULA!!!! Asconával mi a terv??? Örülök hogy jó kezekbe került a Seni, remélem Anti igy már meg tudod tartani a GSi-t és nem őrülsz meg öregkorodra hogy koromgyártó fauvét vegyééé. Tele vagytok meglepetéssel, látszik hogy itt a tavasz. (Gelko át is iratod, vagy üzembentartói?)

Gabi az király lehetett, akkor gondolom most már nem érdekel a tököli EVO + Impreza teszt :D

GSim kicsit rottyra ment az elmúlt héten. Kiégett az utasvilágítás, zörög a kipuff, de dúlván, és az olaj is csippcsepp :blush:

Racce fékrencere légtelenítése után elértem hazafelé Hungriáról kanyarodva a Kerepesin a lámpát amire mindig flesselek ;)

Aztán a Füredi és Rákosi közt a fénysorompó piros lett, majd a sorompó is lejött. Voncsi sehol, autók persze sokan azonnal visszafordultak. Én nem siettem, motor azonnal leállít, vár türelmesen. Egyszer csak Bárdi felől túloldalról raccsing, jött lefelé egy ótó. Közelebb ért, egy szakadt driftelésre alkalmas autónak tűnt (Toyota), mögötte egy BMWének látszó tárgy. Megálltak szemben az én sávomban. Gyerek kinyitotta az ajtót, hátradumált valamit, majd mindketten padlógázzal a lecsukott félkarú sorompók közt padlógázon át a full full piroson. Mellém érve látszott, valóban driftre épített vasak voltak (bukócső meg minden), egy fehér japóverda, meg egy 2ajtós sötét Merci. Mosolyogtam, király volt, de a mögöttem lévő szódásszifonos nő feje az akkora volt :lol: ..

Vonat még vagy 5 percig vánszorgott mire odaért :lol:

Na megyek alszom, csőőő

Link to comment
Megosztás:

Gabi az király lehetett, akkor gondolom most már nem érdekel a tököli EVO + Impreza teszt :blush:

Őszintén szólva az már csak illuziórombolás lenne, mert jóval kevesebbet tudnak. :D

Meg hát aztán itt teljesen egyedül éltem ki magam, nem volt aki beleugasson. ;)

És persze mondhatni ingyen (no azért elég sok munkám van az autóban :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Én még nem voltam ott, mi szokott lenni?????(tiszta halálos iramban elején lévő gyorsulás vagy mi?)

vhol nincs róla több infó???rtl tv2???

Egy kis izelítő

Bár itt nincs piroson áthajtás, meg túl nagy esztelenkedés.. de azért tolták rendesen. (véletlen akadtunk beléjük.. gurulunk, egyszer csak nézünk jobbra-aztán balra.. elölre hátra.. és már benne is voltunk a sűsűjében) :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Hű látom már... Érdekes... Te tudod.

a lényeg röviden annyi hogy nagyobb összegeket én már nem akarok költeni rá, annak meg nem sok értelme van h elrakom a garázsba és ott rohad el ... ha valaki lát benne fantáziát akkor vigye...de ha nem viszik akkor sem dől össze a világ mert szeretek kabriozni és a kocsit is szeretem... :blush:

a senatoron a szélvédőről lekerül a Gsi Club hungary matrica maradéka :lol: fényképeket csináljak amikor szedem le ? ;)

hátul marad szimpátiából :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.