Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerdán Pesten lesz a Kék csoda... :blush:

Beszéltem egy hölggyel...tényleg néni a néni...szóval igaz a női tulaj...6 licis fogyit mondott...Banki valamilyen vezető, és szóltak neki, hogy ne nagyon járjon a kék csilivilivel, ezért kell váltania...ez milyen máááá??? Na mindegy...Szerdán megnézzük... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerdán Pesten lesz a Kék csoda... :blush:

Beszéltem egy hölggyel...tényleg néni a néni...szóval igaz a női tulaj...6 licis fogyit mondott...Banki valamilyen vezető, és szóltak neki, hogy ne nagyon járjon a kék csilivilivel, ezért kell váltania...ez milyen máááá??? Na mindegy...Szerdán megnézzük... :D

ez elég igéretesen hangzik

Link to comment
Megosztás:

Szerdán Pesten lesz a Kék csoda... :blush:

Beszéltem egy hölggyel...tényleg néni a néni...szóval igaz a női tulaj...6 licis fogyit mondott...Banki valamilyen vezető, és szóltak neki, hogy ne nagyon járjon a kék csilivilivel, ezért kell váltania...ez milyen máááá??? Na mindegy...Szerdán megnézzük... :D

Nagyhülye vagy,ha nem veszed meg!!!!!Az ilyen elég ritka!!!!

Link to comment
Megosztás:

4esgolf vomit.gifvomit.gifvomit.gif

Szombaton nem otthon aludtam, reggel regeliztem, kinéztem utána az ablakon és ott racsingolt PehiCsabi a ház tövében :D . Hívtam hovahova, mondta mennek Dinyhez. Jóvan akkor mondtam várjatok meg a benyakúton, és mentem is velük.

Kint kitaláltam hogy lebontom magamnak az egyik Astráról a 4állásos ventillátorkapcsolós maszkot - na ez felejtős. Aztán kioperáltam az előtétellenállást, aztán az enyémet is, és vazz nem egyforma a 3 meg a 4 állásos. Ideg lettem, pálesz segitett.

Aztán kioperáltam a vezető oldali műszerfal alatti lábtér fölötti takarógenyót és beraktam az enyémbe. Ez már sikerült :lol:

Utána még kitaláltam (pontosabban már Racce is mondta hogy szerinte jó lenne...) hogy lecserélem a kormányt, na ez nagy nehezen sikerült is. Meg is hálálta a kocsi, kiégett a belsőtér világítás :blush:

Rengeteget birtok irni egy nap alatt ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.