Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

valaki elmegyarázza nekem hogy mennyivel jobb egy bmw?

Külső szemponotok alapján tudok csak ítélni, de a bömbi már kinézetre is komolyabb autó, mint egy Golf IV.S, nem nagyon hallom, hogy gond lenne a magasnyomású rendszerével, meg 160e.km-t bír ki normál használat mellett a turbója......... ilyenek.

Meg azért megjelenni is jobban lehet vele.......de ez csak apróság.

Anti miért nem vesz inkább egy normáis állapotú Omega B2-t?

Link to comment
Megosztás:

Külső szemponotok alapján tudok csak ítélni, de a bömbi már kinézetre is komolyabb autó, mint egy Golf IV.S, nem nagyon hallom, hogy gond lenne a magasnyomású rendszerével, meg 160e.km-t bír ki normál használat mellett a turbója......... ilyenek.

Meg azért megjelenni is jobban lehet vele.......de ez csak apróság.

Anti miért nem vesz inkább egy normáis állapotú Omega B2-t?

Wolfi ne haragudj, de szerintem se neked, se a többieknek fingja sincs sem a 330d-ről sem a Golf IV-ről....sem a helyzetem nem nagyon ismeritek, sem az okokat...azt meg véggkép nem értem, hogy miét kell leírnom 5X, hogy még fél misi a 330d...amúgy semmi bajom nem lenne vele...

Na megek nézni a filmemet... :blush: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Majd mikor a dizel szarjával üti a corsátokat,akkor fogtok kicsit elcsodálkozni.Ehhez kell max 300ezer forint,és fogyaszt vagy 7litert.Nekem tetszik a 4es golf.

Azért ahhoz sem olyan olcsó a cucc...

Amúgy meg ha fel van húzva, nem fog az sem sokáig tartani. :lol:

Azért mondták a Golfot pl, mert nincs velük semmi gond, olcsó hozzá bármi, ha még is...a tuning az adott..megvan minden ahhoz, hogy első héten meglegyen 1.9 pdtdi esetén a 200 paci, és 500 nm, jah és 3000-es fordulaton, nem 6000-en, és nem 35 l, hanem 8l...

Valami ilyesmit hallottam pár napja az audikról is. :lol:

Aztán kiderült hogy mégsem olyan szép az élet. :D

Az hülyeség, hogy nincs velük gond. Főleg ha fel van húzva. :lol:

Jah, és a "3000-es fordulaton" tényleg jó dolog, csak azt felejted

el, hogy 2000-4000 között van csak fordszámtartomány, nem 3000-7000 között. :blush:

Rajtolni nem lehet vele igazán jól, és bár hátbalökős a nagy nyomaték feeling, de rövid

ideig tart. ;)

Bár még mindig talán jobb választás lenne, mint az audi, spórolás és 400m szempontjából. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.