Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondjuk nekem még nem volt olyan 4-es Golf ellenfelem, aki megszorongatott volna, legyen az GTI, vagy TDI.

Van nálunk egy 2-es Golf 240LE-s PDTDI motorral és 6-os váltóval, vele kb egyet megyek, ö is 9-et megy 200-on és 14-et 400-on. De viszont elég nehéz még az is. :blush:

Azért az már elég jó ha egyet megy veled nem?????

Link to comment
Megosztás:

Azért mondták a Golfot pl, mert nincs velük semmi gond, olcsó hozzá bármi, ha még is...a tuning az adott..megvan minden ahhoz, hogy első héten meglegyen 1.9 pdtdi esetén a 200 paci, és 500 nm, jah és 3000-es fordulaton, nem 6000-en, és nem 35 l, hanem 8l...

:blush: :D

ugyanaz lesz ennke is a sorsa mint a gsi-nek ;)

mondjuk az igaz, hogy ehhez gond nélkül lehet 19es felnit találni meg air-rideot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért az már elég jó ha egyet megy veled nem?????

Kire nézve jó? Az ö gépét minden egyes versenyre laptopon belövik és így általában megvan nála a 240LE.

Nekem meg van egy gyári C20XE-m, aminél örülnék, ha meglenne még a gyári teljesítményem... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nekem még nem volt olyan 4-es Golf ellenfelem, aki megszorongatott volna, legyen az GTI, vagy TDI.

Van nálunk egy 2-es Golf 240LE-s PDTDI motorral és 6-os váltóval, vele kb egyet megyek, ö is 9-et megy 200-on és 14-et 400-on. De viszont elég nehéz még az is. :blush:

viszont neki van klimája, csomo kényelmes ülése, szép kárpitja....és ha igy megy ugyanugy mint az elég szép :D

Link to comment
Megosztás:

:blush: :D

ugyanaz lesz ennke is a sorsa mint a gsi-nek ;)

mondjuk az igaz, hogy ehhez gond nélkül lehet 19es felnit találni meg air-rideot :lol:

Gondolom azért megnézted az évjáratot és a felszereltséget is.Legalább nem egy 15éves autóba szorja a pénzt,ha már mindenféleképpen el akarja adni a gsi-t

Link to comment
Megosztás:

Kire nézve jó? Az ö gépét minden egyes versenyre laptopon belövik és így általában megvan nála a 240LE.

Nekem meg van egy gyári C20XE-m, aminél örülnék, ha meglenne még a gyári teljesítményem... :blush:

gyári akkor lenne ha olyan motor lenne benne amit gyártottak corsába ;)

viszont neki van klimája, csomo kényelmes ülése, szép kárpitja....és ha igy megy ugyanugy mint az elég szép :D

Ez pont így van

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.