Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De attól mert nincs már helyszini, attól még a helyszinen dönti el a bünti mértékét, és azért nem kerül soha előadó elé nem azért mert megkente.

De hagyjátok má abba na :blush:

Amúgy mi egy harmadik verziót találtunk ki: oksa lehet hogy annyival mentünk csak sokan használják az autót (itt mindenkit felsorolsz) és nem tudjuk ki vezette akkor épp, mutassanak egy fotót legyenek szívesek.... Nekem sem szimpi hogy 57-es paragrafus oszt csá...

ez se, rossz válasz de ez jogilag tamadhato ... mert erre nem vonatkozik egyik kitétel sem

vagyis vagy megbüntetnek valakit vagy itt lép életbe az amikor az autot kivonjak a forgalombol pár honapra ... mivel a valaszt nem tagadtad meg és a szabalysértést elismerted .....

az 57 §-t pedig maga a rendörség tünteti fel a papiron igy itt a legkézenfekvöbb ezt valaszolni ..

egyébként pedig a megfelelö az lenne ha nem kéne egy marha sebesség tullépés miatt amiatt izgulni hogy a vezetöiengedélyed is elvehetik

hanem pénzbüntetés lenne .. és csak igen indokolt esetben elvétel akar örökre akar párhonapra

de 50 helyett pl a kerepesin a 80 nem ilyen eset ... de sajnos be következhet hogy elveszik a jogositványt 3 honapra

Link to comment
Megosztás:

a helyszinen pedig nagyon sok féle képpen el lehet intézni

de nem a Luzereknek

a legtöbb esetben pedig az ilyen Luzerekböl lessz pénze a rendörségnek :blush:

Igen? Szerintem meg az ilyen Okosokból lesz egyszerre sok pénze a rendőrségnek (csendben jegyzem meg, hogy a központi költségvetésnek, minthogy az összes bírság oda megy...).

De kezd a dolog átmenni személyeskedésbe, szóval hagyjuk abba.

Link to comment
Megosztás:

Igen? Szerintem meg az ilyen Okosokból lesz egyszerre sok pénze a rendőrségnek (csendben jegyzem meg, hogy a központi költségvetésnek, minthogy az összes bírság oda megy...).

De kezd a dolog átmenni személyeskedésbe, szóval hagyjuk abba.

ne törödj avval hogy százalékosan osztják vissza a pénzt

nem nem személyeskedés ... ugyanis nincs veled bajom .. csak most sztem kicsit nagyon furan közelited meg a témát ..

és nem tul jo szemszögböl

Link to comment
Megosztás:

Sonique!

Azért ajánlok figyelmedbe egy kis utánanézést. Az egy dolog hogy neked szerencséd volt eddig, mert az

adott kapitányságon túl sok pluszmunkának vették a punnyadó zsernyákok, ha nem a kukába iktatják az

57-esed... de mint mondtam, nem mindenkivel volt ez így. Igenis megvan a rendőrségnek már az a joga,

hogy folyamatban levő bizonyítható közlekedési szabálysértési eljárásban ideiglenesen kivonja az adott

járművet a forgalomból. Lehet próbálkozni még egy darabig ezzel az 57-el, de ha már beidéznek, nem

érdemes tovább kekeckedni, ezt mind jóbarát tanácsolom. :D

Az meg legyen már független a témától, hogy én minden hasonló témát a legbiztosabb oldaláról szeretek

megközelíteni, sajnos ez az évek meg a rutin, mert engem már sokszor megszivattak sok dologban,

valamiért vonzom ezt... mondhattok pesszimistának, én már szeretem "biztonságosan", racionálisan

közelíteni ezeket a problémákat, mert rájöttem, hogy így tudom a legkevésbé beszivatni magam. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Már el is vitték a corsát :lol: :lol: ,az első ember aki eljött el is vitte.Igaz hogy kereskedő de kitöltött adás-vételivel vitte el......

Most akkor keresek f astra classic caravant.99-2001es évjáratot :blush: klímásat.A Detti nagyon szomorú :lol: ;)

most akkor családi gyász van.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Már el is vitték a corsát :lol: :lol: ,az első ember aki eljött el is vitte.Igaz hogy kereskedő de kitöltött adás-vételivel vitte el......

Most akkor keresek f astra classic caravant.99-2001es évjáratot :blush: klímásat.A Detti nagyon szomorú ;) :D

Ennyire nem volt jó? Sokat buktál rajta?

Link to comment
Megosztás:

ha nepper vitte el akkor ezzel át fog b@szni valakit :blush:

Valaki szarul jár az tuti csak az a baj hogy közben mindenki kifizeti az átirási dijat az államnak....

Redi, szerintem kinézek Lacházára - 1 körülre és 3ig maradok (csak mert csütörtökön még szerettél volna jönni)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.