Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

100e.-rel van alatta.......... :blush:

Wolfi, több mint 7800 (H É T E Z E R N Y O L C S Z Á Z) Opelt árulnak használtauton....olyan időkben amikor kilóra vágják utánnad 0 önerővel az ujakat....csodát nem szabad várni...tedd a szivedre a kezed, te sem biztos, hogy igy vennél ma autót.....sajnos az, hogy milyen állapotban van és milyen gazditól jön az elenyészően keveseket érdekel....

Ha egyszer el kell adni az 1.4-et akkor valszeg ELŐRE kell tekerni az órát, mert a kutya sem hiszi el, hogy annyi km van benne ;)

de inkább megtartjuk mert 300ért elkótyavetyélés lenne annál sokkal többet ér és nagyon hálás kisautó :D

Link to comment
Megosztás:

Wolfi, több mint 7800 (H É T E Z E R N Y O L C S Z Á Z) Opelt árulnak használtauton....olyan időkben amikor kilóra vágják utánnad 0 önerővel az ujakat....csodát nem szabad várni...tedd a szivedre a kezed, te sem biztos, hogy igy vennél ma autót.....sajnos az, hogy milyen állapotban van és milyen gazditól jön az elenyészően keveseket érdekel....

Ez így van.De pl. a használtautóra pont a fentebbi okok miatt nem raktam fel.Semmi értelme.Az emberek megnézik az interneten, kimennek az autópiacra szétnézni, hogy valóban annyi-e az adott típus, aztán megveszik egy használtautóker.ből a kinézett gépet drágábban, vagy ugyanolyan árban, mert az biztos, hogy tuti.

A fene sem érti ezt.......... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Ma hajnaban 1:45kor a rakparton 50es táblánál kb 80al belementem egy trafiba, mennyire fog ez fájni nekem anyagilag?

Van valakinek tapasztalata?

Nekem nincs mert sose szoktam gyorsabban menni mint a megengedett :blush: de 50% fölött már lehet gáz.

Kollégának 82-ért már el akarták venni a jogsiját 3 hónapra, másik ismimet meg 10-re büntették 79-ért de semmi sem történt.

Szal a rendőrön múlsz aki kiküldi a szebálysértést.

Az órád viszont csal felfelé, talán 75 alatt volt a valós!?

Link to comment
Megosztás:

Nekem nincs mert sose szoktam gyorsabban menni mint a megengedett :D de 50% fölött már lehet gáz.

Kollégának 82-ért már el akarták venni a jogsiját 3 hónapra, másik ismimet meg 10-re büntették 79-ért de semmi sem történt.

Szal a rendőrön múlsz aki kiküldi a szebálysértést.

Az órád viszont csal felfelé, talán 75 alatt volt a valós!?

igen én is ebben reménykedem, hogy 80alatt volt, de a fene se tudja :blush:

igazábol hátulrol fényképezett, a jogsimat igy talán nem kell féltenem.

Link to comment
Megosztás:

igen én is ebben reménykedem, hogy 80alatt volt, de a fene se tudja :blush:

igazábol hátulrol fényképezett, a jogsimat igy talán nem kell féltenem.

Engem is villantottak már le éjjel kettőkor M3 lámpás kereszteződésben még a zöld D Kadettal @ ~73km/h. Nem küldtek semmit.

MEg amit küldenek az nincs kőbe vésve, mondhatsz sokmindent amire megenyhülnek stbstb - szal nincs a világnak vége :D

Link to comment
Megosztás:

igazábol hátulrol fényképezett, a jogsimat igy talán nem kell féltenem.

Engem is fotóztak le a rakparton hasonló túllépéssel, szintén hátulról és az ég világon semmi sem történt... ennek több mint 1 éve.

Mondjuk az este volt... lehet h nem sikerült a kép... nem tudom...

Link to comment
Megosztás:

igen én is ebben reménykedem, hogy 80alatt volt, de a fene se tudja :D

igazábol hátulrol fényképezett, a jogsimat igy talán nem kell féltenem.

Ezzel még lehet bajod... ha nincs jó ismerősöd a kerületben a yardon, akkor jobb ha bemész sírni-ríni a

szabálysértési előadóhoz, és akkor megúszhatod "kisebb" pénzbüntivel. Tudomásom szerint nem működik

már az sem, hogy "nem tehetsz terhelő vallomást a rokonyra" című műsor sem... mert ilyenkor már az

autó üzembentartója tartozik felelősséggel, és ha nem fizet, kivonják az autót a forgalomból. :blush:

Persze ez csak arra vonatkozik, ha küldenek papírt. Amit még pár hónapig várhatsz akár, mert nem szokták

elsietni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Engem is villantottak már le éjjel kettőkor M3 lámpás kereszteződésben még a zöld D Kadettal @ ~73km/h. Nem küldtek semmit.

MEg amit küldenek az nincs kőbe vésve, mondhatsz sokmindent amire megenyhülnek stbstb - szal nincs a világnak vége :D

Nincs világvégehangulat, csak tudni szeretném mire számitsak. Bár mentem volna pistával a speciális utvonalon :blush:

Fene se gondolta hogy hajnali 2kor ezeknek nincs jobb dolguk !%*%+"=/%**<#@@@@ és hasonlok amike most roluk gondolok

Link to comment
Megosztás:

Engem is villantottak már le éjjel kettőkor M3 lámpás kereszteződésben még a zöld D Kadettal @ ~73km/h. Nem küldtek semmit.

MEg amit küldenek az nincs kőbe vésve, mondhatsz sokmindent amire megenyhülnek stbstb - szal nincs a világnak vége :D

a kifelé vezető szakaszon engem ott 230 körül villantottak ;) de nem igazán sikerülhetett elkapni a géppel :blush: 3 éve történt

mákom volt.... JÓ gyors voltam :lol: (de azóta nem csináltam ilyesmit)

Link to comment
Megosztás:

Ezzel még lehet bajod... ha nincs jó ismerősöd a kerületben a yardon, akkor jobb ha bemész sírni-ríni a

szabálysértési előadóhoz, és akkor megúszhatod "kisebb" pénzbüntivel. Tudomásom szerint nem működik

már az sem, hogy "nem tehetsz terhelő vallomást a rokonyra" című műsor sem... mert ilyenkor már az

autó üzembentartója tartozik felelősséggel, és ha nem fizet, kivonják az autót a forgalomból. :blush:

Persze ez csak arra vonatkozik, ha küldenek papírt. Amit még pár hónapig várhatsz akár, mert nem szokták

elsietni. :D

Gabira ne hallgass, még a pesszimistánál is nagyobb ördögöt fest a falra ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na igen...Gabi hozta a pesszimista hozzáállását...

de én meg hozom az optimistát... :blush:

Az is lehet, hogy csak egy rizszabáló fényképezte az esti kivilágított Dunapartot... :D

Vagy a kocsidat, mert annyira tetszett neki a sok yaris után amit otthon lát ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezzel még lehet bajod... ha nincs jó ismerősöd a kerületben a yardon, akkor jobb ha bemész sírni-ríni a

szabálysértési előadóhoz, és akkor megúszhatod "kisebb" pénzbüntivel. Tudomásom szerint nem működik

már az sem, hogy "nem tehetsz terhelő vallomást a rokonyra" című műsor sem... mert ilyenkor már az

autó üzembentartója tartozik felelősséggel, és ha nem fizet, kivonják az autót a forgalomból. :blush:

Persze ez csak arra vonatkozik, ha küldenek papírt. Amit még pár hónapig várhatsz akár, mert nem szokták

elsietni. :D

a birságot kb leszarom, csak a jogositványomat ne nagyon buzerálják. Mondjuk azé ne jöjjön ki 50ezres számla...

Link to comment
Megosztás:

gyorshajtsnal meg mindig müködik a nem tehetek terhelö vallomást magamra vagy hozza tartozomra

mivel ezt a parlament még mindig nem tüzte napirendre a változtatást ...

a valasz a következö amit vissza kell küldeni ha kijön a büntetést

ami egyébként fel van tüntetve a nyomtatványon

"A tanúvallomást az Szabs. tv. 57.§ szakaszában biztosított mentességi jogomra való tekintettel megtagadom, mivel nem vagyok köteles sem magamra, sem hozzátartozómra terhelo nyilatkozatot tenni."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.