Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

OFF : A VW témához szólnék hozzá.Anno nagy VW-s voltam és opelbe átülve csodálkoztam nagyokat az alkatrész árakon. :D Használt cuccok még olcsóbbak voltak pl.:PG mocit (G60) szereztem anno a sciroccom-hoz 15e Ft-ért vagy pl. digifant (ecu) sem volt több 10eFt-nál használtan ;) Ehhez képest az opel horror.Mind uj mind használt alkatrész terén.Szerintem :blush:

Ami tök jó,hogy pl. VW vagy Audi tök simán variálható.....tiszta LEGO az egész :lol: Nem is beszélve a mai 1.8T audikról ,seat-okról és vw-ekeről :lol: -ON

Link to comment
Megosztás:

Ma csináltam pár képet a műhelyben. :lol:

A csővázas EVO már készen áll, csak egy nagyobb AC-ra vár, mert nagy fordulaton a mostani nem szállít eleget

(pedig az sem széria :blush: ). Annyi jó technikai fogást tanultam már, hogy lassan újraépítem az astrát is. :D ;)

mitsu3.jpg

mitsu4.jpg

mitsu5.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ma csináltam pár képet a műhelyben. :lol:

A csővázas EVO már készen áll, csak egy nagyobb AC-ra vár, mert nagy fordulaton a mostani nem szállít eleget

(pedig az sem széria :blush: ). Annyi jó technikai fogást tanultam már, hogy lassan újraépítem az astrát is. :D ;)

költségvetés?? kb?

Link to comment
Megosztás:

Hát a két műhely között százmillós az eltérés, szal ennek megfelelően tudni kell, hol mit vár el az ember. :lol:

A főnökömnek van pénze ilyen munkára, nekem nincs. :blush:

Miért kit nyúlt le még a K.G., hogy így összejött neki a business... :lol:

Na jó ez nem is vicces... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.